comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri: Burak Elmas istifa etti

10 Mayıs 2018, Perşembe 18:42
GS Haberleri: Burak Elmas istifa etti

Galatasaray'da Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas'ın görevinden istifa ettiği KAP'a bildirildi. 

FutbolArena - Galatasaray'da son dakika istifası! Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada Yönetim Kurulu üyesi Burak Elmas'ın istifası duyuruldu. 


Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklama:


Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Burak Elmas, 10.05.2018 tarihi itibariyle, yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiştir. Yönetim Kurulumuz istifa ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine Türk Ticaret Kanunu'nun 363 üncü maddesi kapsamında, yasal şartları haiz, yeni bir üye seçip ilk genel kurulun onayına sunacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

GS Haberleri: Burak Elmas'tan Ozan Korkut açıklaması (10 Mayıs 2018)


Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Burak Elmas, "Ocak ayında altına imza atarak büyüklerimize teslim ettiğimiz mektupta verdiğimiz sözümüzü yerine getirirerek Galatasaray'ı hakkettiği yerlere taşımak üzere Sevgili Ozan Korkut başkanımız liderliğinde bu zorlu göreve talip olduk. Galatasaray'da bir söz verilirse tutulur.

Galatasaray değerler bütününe yakışır ve demokrasi görüşüne yakışan bir seçim süreci geçmesi için üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getirerek, Galatasaray'ı çirkin dedikodu ve kavga ortamına çekme çabasında olanların oyunlarının parçası olmayacağız. Önümüzdeki iki hafta boyunca Galatasaray için en önemli konu hedef 21 yolunda konsantrasyon." dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"