comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberler: Mustafa Cengiz genel kurul sonrası ne tepki verdi?

30 Eylül 2018, Pazar 14:27
GS Haberler: Mustafa Cengiz genel kurul sonrası ne tepki verdi?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Olağanüstü Genel Kurul sonrasında sağduyulu bir yaklaşım sergiledi. 

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, genel kurul sonrasında ne tepki verdi?

Olağanüstü Genel Kurulu geride bırakan Galatasaray'da, Başkan Mustafa Cengiz 4 madde ile alakalı genel kuruldan bekledikleri yetkiyi alamazken "Şimdi daha çok çalışacağız" dedi.
"GENEL KURUL, EN ÜST KARAR ORGANIDIR"

Başkan Mustafa Cengiz, 12 saate yakın süren genel kuruldan sonra camiadaki birçok isme ve kendisini arayan genel kurul üyelerine  "Artık daha fazla çalışacağız" deyip "Genel Kurul, Galatasaray'ın en üst karar organıdır. Taleplerimizin bir kısmı uygun bulundu, bir kısmı bulunmadı. Biz bunu saygıyla karşılıyoruz. Genel kurulun takdiridir. Galatasaray için çalışma şevkimizde asla azalma olmayacak. Bilakis daha hırsla çalışacağız” ifadesi kullandı. 
 

Galatasaray - Porto maçı hangi kanalda?


UEFA Şampiyonlar Lig'i Galatasaray - Porto maçı 3 Ekim 2018 Çarşamba günü Portekiz'de oynanacak. Saat 22.00'de başlayacak karşılaşma, Bein Sports ekranlarından naklen yayınlanacak. Maçın şifreli mi, şifresiz mi olacağı henüz bilinmiyor.

Galatasaray - Lokomotiv Moskova karşılaşması beIN SPORTS HABER ve beIN SPORTS HD 1'den şifresiz olarak naklen yayınlanacak.  beIN Sports Haber kanalını uydu alıcılarından izleyebilmek için Türksat 4A uydusu ayarlı olmalı. Türksat 4A uydusuna dönük çanak antrenleriniz varsa udu alıcısından yeni kanal ekleme bölümünden beIN Sports Haber frekanslarını girerek kanalı televizyonunuza ekleyebilirsiniz. 

beIN Sports Haber frekansları

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12379
Symbol Oranı: 30000
FEC: 3/3
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)
TÜRKSAT KABLO TV: 223. Kanal 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!