comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberler: Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasında hangi şarkıcı olacak?

19 Mayıs 2018, Cumartesi 15:19
GS Haberler: Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasında hangi şarkıcı olacak?

Galatasaray 21. şampiyonluğunu Pazar akşamı kutlamayı planlarken bu kutlamalarda sarı kırmızılı renklere gönül vermiş şarkıcıların olması adına da görüşmeler yapılıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Süper Lig'de son maçına Göztepe deplasmanında çıkacak ve bu maçtan bir puan dahi alsa şampiyonluğunu kutlayacak. Galatasaray bir yandan bu maçı düşünürken yönetim de Pazar günü yapılması planlanan şampiyonluk kutlaması için sarı kırmızılı renklere gönül vermiş şarkıcılarla görüşüyor. 

KENAN DOĞULU İLE GÖRÜŞÜLÜYOR
20 Mayıs Pazar günü saat 19:05'te Türk Telekom Stadyumu'nda organize edilmesi planlanan kupa töreni ve kutlamaların yer alacağı gecede sarı kırmızılı renklere gönül vermiş sanatçıların da sahne alması adına çalışma yapılıyor. Şu anda sarı kırmızılılar, Kenan Doğulu'nun gecede sahne alması için ünlü sanatçı ile görüşüyor.FATİH TERİM'DEN ÖZEL İSTEK

Öte yandan Galatasaray'da şampiyonluk kutlamaları için Teknik Direktör Fatih Terim'den de özel bir istek geldi. 

Sarı kırmızılı kulüp profesyonelleri, kutlama organizasyonu için hummalı bir çalışma içinde iken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in isteği ile kupa töreninde tüm Florya Metin Oktay Tesisleri çalışanları da yer alacak. 

Fatih Terim, Göztepe kafilesine aldığı ve tüm sezon A Takım için mesai harcayan herkesin kupa töreninde sahneye çağırılıp onore edilmesini istedi. Kısaca Galatasaray teknik heyeti ve oyuncular dışında Florya'da çalışan herkes kupa töreninde olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"