comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberler: Fatih Terim'den taraftarlara mesaj "Ailem gibi"

18 Eylül 2018, Salı 17:09
GS Haberler: Fatih Terim'den taraftarlara mesaj

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile oynanacak maç öncesinde UEFA'ya konuştu.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi serüveni öncesinde UEFA'ya açıklamalarda bulundu.


Galatasaray Haberleri: Fatih Terim'in UEFA'ya yaptığı açıklamalar


Fatih Terim yaptığı açıklamada "Benim kalbim Galatasaray'a ait. Bu kulübü annem, babam, ailem gibi seviyorum. Galatasaray benim için unutulmaz bir hikaye. Buradan bir gün ayrılacağım ama her zaman yanımda yaşayacak." ifadelerini kullandı. 

İLK HEDEF GRUPTAN ÇIKMAK 
Şampiyonlar Ligi'ndeki hedefle ilgili olarak "Şampiyonlar Ligi'nin önemini biliyoruz. Adım adım gideceğiz. İlk hedefimiz gruptan çıkmak, sonra devam edeceğiz" diyen Terim taraftarlara da mesaj gönderdi.

"GALATASARAY'I KOYDUĞUMUZ YER..."

"Koşullarım el verdiğince inledim, temas ettim, teşekkür ettim ve saygı duydum. Taraftarın hazırladıkları videoları, yazdıkları yazıları ve yaptıkları yorumları takip ediyorum. En önemlisi hissettiklerini biliyorum ve duygularını paylaşıyorum. Taraftarlarımızın yaşamlarında Galatasaray'ı koydukları yer benimkinden farklı değil. Biz kültürümüz gereği futbola farklı bir anlam yüklüyoruz." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!