comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberler: Fatih Terim'den Lokomotiv Moskova maçında Maicon sürprizi

16 Eylül 2018, Pazar 13:17
GS Haberler: Fatih Terim'den Lokomotiv Moskova maçında Maicon sürprizi

Galatasaray'ın Kasımpaşa maçında genç Ozan Kabak performansı ile alkışlanırken Fatih Terim Lokomotiv Moskova maçında ilk 11'de Maicon'u düşünüyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Lokomotiv Moskova maçı için hazırlıklar devam ederken en merak edilen konulardan biri de Teknik Direktör Fatih Terim'in stoperde kime görev vereceği oldu.


GS Haberleri: Galatasaray'ın Lokomotiv Moskova maçı 11'i 


Ozan Kabak'ın, Kasımpaşa maçındaki performansı sonrasında Terim'in 18 yaşındaki oyunuya Lokomotiv Moskova maçında ilk 11'de forma verip vermeyeceği merak edilmeye başlandı.

Sakatlığını atlatan ve antrenmanlara başlayan Maicon'un, Lokomotiv Moskova maçında sahada olması bekleniyor.
Ozan'ı kazanmak ve uzun yıllar Galatasaray'a hizmet etmesini isteyen Terim, 18 yaşındaki oyuncuyu maç kadrosuna alacak. Ancak özellikle tecrübe faktörünün etkisiyle Fatih Terim'in Salı günü stoperde Serdar-Maicon ikilisine ilk 11'de görev vermesi bekleniyor. 

MAÇIN HAKEMİ TEDİRGİN EDİYOR

Öte yandan UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile Lokomotiv Moskova arasında oynanacak mücadelede İtalya Futbol Federasyonu'ndan Gianluca Rocchi düdük çalacak. 

İtalyan hakem daha önce 25 şubat 2010 tarihindeki Galatasaray - Atletico Madrid maçını da yönetmiş ve bu müsabakada verdiği kararlar ile Galatasaray taraftarını çıldırtmıştı.

Müsabakada Caner Erkin'e yapılan çok net bir penaltıyı es geçen Rocchi, daha sonra yaptığı açıklamada Galatasaray'ın elenmesinde verdiği hatalı kararların etkili olduğunu itiraf etmiş ve suçu yardımcı hakemlerle arasında yaşadığı "kulaklık sorununa" bağlamıştı. Rocchi daha sonra Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde 1 Ekim 2014'teki  Arsenal müsabakasını da yönetmişti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"