comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: "Mustafa Cengiz: Dünyada Galatasaray gibi bir takım yok'

11 Temmuz 2018, Çarşamba 15:07
GS Haberi:

Galatasaray Kulübü'nde temmuz ayı olağan divan kurulu toplantısı gerçekleşti. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den de önemli açıklamalr geldi.

FutbolArena - Galatasaray yönetiminde temmuz ayı olağan divan kurulu toplantısı gerçekleşti.
 

Galatasaray'ın temmuz ayı divan kurulu toplantısı


Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, Türk Telekom Stadı içinde bulunan Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda düzenlendi.

Divan kurulu toplantısında, kulüp yönetiminin güncel konularla ilgili üyelere bilgilendirmede bulunuluyor. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise divan kurulunda konuşma gerçekleştirdi.
 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in divan kurulu açıklamaları


"HUKUK SİSTEMİMİZ KİRACIDAN YANA"
"Mağazacılıkta satışlarımız 21 milyondan 43 milyona çıktı. Ayağında ayakkabı olmayan taraftarımız mağazalara koştu. Cebinde otobüs parası yokken forma almaya koştular. Galatasaray Adası'nı mutlaka geri almamız gerekiyor. Hukuk sistemimiz kiracıdan yana. Buna rağmen oradaki kiracıya davamızı açtık."

"ANTREMMANA 30 BİN İNSAN GELİYOR"

"Basketbolu sponsorluklarla kurtarabiliriz. Bizim sponsorlarımızın hepsi de çok değerli. Kendi dallarında 1 numara. Dünyada Galatasaray gibi bir takım yok. Antrenmanına 30 bin insan geliyor. Yok böyle bir takım yok.

KONGRE ÜYESİYLE KONUŞMA

Galatasaraylı bir kongre üyesinin, "Futbolcuya yıllık maaş veriyorsunuz, ne diye bir de maç başı para veriyorsunuz? Ben olsam vermem" yönündeki yorumuna, Mustafa Cengiz, "Çok haklısınız. Benim de hedefim bu" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"