comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Mustafa Cengiz - Adnan Öztürk birleşmesi sağlanamadı

04 Mayıs 2018, Cuma 12:19
GS Haberi: Mustafa Cengiz - Adnan Öztürk birleşmesi sağlanamadı

Galatasaray'da 26 Mayıs'ta gerçekleşecek olan seçimli genel kurulda herkesin dikkat kesildiği Mustafa Cengiz-Adnan Öztürk birleşmesi resmiyete dökülemedi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yaklaşan seçim öncesi mevcut başkan Mustafa Cengiz ve Adnan Öztürk uzlaşmaya varamadı. İki taraf özellikle liste konusunda ve çalışma şekilleri ile alakalı fikir ayrılığına düştü.
 

Galatasaray Haberi: Mustafa Cengiz ile Adnan Öztürk seçime birlikte girecek mi?


Galatasaray camiasında konuşulan iddiaya göre Mustafa Cengiz'in özellikle Burak Elmas'ı yönetim kurulu listesinde düşünmediği ve Adnan Öztürk ile beraber "gençlik harekatı" adı altında birleşen üyelerin buna karşı çıktığı öğrenildi.

Elmas'ın bu dönemde başkan Cengiz ile fikir ayrılığı yaşadığı, bunun yanı sıra genç bir yönetim kurulu ile hareket etmek isteyen Adnan Öztürk'ün, başkan Cengiz ile görüşüp teşekkür edip seçimlerde başarı diledi.
Kısaca 26 Mayıs'taki seçimlerde Dursun Özbek'in dışında Mustafa Cengiz ve gençlik harekatının adayı Ozan Korkut ile Ali Fatinoğlu'nun başkanlığa aday olması, listelerini Divan Kuruluna teslim etmesi bekleniyor.
 

Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi


Galatasaray'da yöneticilik tecrübesi olan isimlerden ekibini oluşturmak adına titiz bir çalışma yürüten Dursun Özbek, Ocak 2018'de başkanlık yarışını kaybettiği listeden yalnızca 3 ismi kadrosuna dahil etti. Bugün saat 17:00'ye kadar listesini teslim edecek olan Dursun Özbek'in yönetim kurulundaki 13 isim ise kesinleşti.

Dursun Özbek
Taner Aşkın
Niyazi Yelkencioğlu
Nasuhi Sezgin
Osman Kocaman
Prof.Dr.İbrahim Ziyal
Dikran Gülmezgil
Erol Erkuloğlu
Metin Öztürk
Fırat Uygur
Rıza Morova
Kayhan Berberoğlu
Ceyda Üçer

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Haber: Aydın Cingöz

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"