comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: İşte Galatasaray'da Ozan Kabak'ın maaşı

16 Eylül 2018, Pazar 12:48
GS Haberi: İşte Galatasaray'da Ozan Kabak'ın maaşı

Galatasaray'ın 2000 doğumlu genç oyuncusu Ozan Kabak'ın aldığı maaşla ilgili dedikodular ortaya çıkarken oyuncuyla ilgili gerçekler ortaya çıktı. Ozan Kabak, Galatasaray'dan ne kadar kazanıyor? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 4-1 yendiği karşılaşmada 90 dakika forma giyen 18 yaşındaki Ozan Kabak'ın performansı herkesi memnun etti. Ozan Kabak'ın aldığı maaş ise en çok sorulan sorulardan biriydi.
 

Galatasaray Haberleri: Ozan Kabak'ın Galatasaray'da kazandığı yıllık ücret


Maicon'un kötü performansı sonrası Kasımpaşa maçında sürpriz bir şekilde kendini ilk 11'de bulan Ozan Kabak'ın aldığı maaş konusunda türlü dedikodular ortaya çıktı. Asgari ücret aldığı söylenen genç oyuncunun gerçek maaşı ise ortaya çıktı. 

Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar'ın haberine göre, Ozan Kabak geçen sezon profesyonel sözleşmeye imza atarken Galatasaray'dan yıllık 220 bin TL kazandığı belirlendi. Ozan Kabak ayrıca Fen Lisesini bitirdikten sonra şu anda Spor Akademisinde okudğu da belirlendi.
 

Ozan Kabak'ın Kasımpaşa maçı performansı


Galatasaray sahasında Kasımpaşa'yı 4-1'lik skor ile mağlup ederken geceye damga vuran isimlerden birisi Ozan Kabak ve performansıydı. Teknik direktör Fatih Terim'in sürpriz bir şekilde Kasımpaşa maçında ilk 11'de şans verdiği Ozan Kabak mücadele boyunca özellikle güçlü fiziği ve ikili mücadelelerde başarısı ile dikkat çekti. 
Opta verilerine göre Ozan Kabak, Galatasaray Kasımpaşa maçının en fazla uzaklaştırma yapan (11), şut engelleyen (2) ve pas arası yapan (3) ismi oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"