comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray'ın 2018-2019 sezonu forması satışta mı?

20 Mayıs 2018, Pazar 11:05
GS Haberi: Galatasaray'ın 2018-2019 sezonu forması satışta mı?

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de 21. şampiyonluğunu ilan ederken taraftarlarına forma sürpriz yaptı. Galatasaray'ın 2018-2019 sezonu iç saha forması satışta mı? Galatasaray 2018-2019 sezonu iç saha forması haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Göztepe'yi 1-0 yenerken şampiyonluğunu ilan etti. Galatasaray yönetimi bu sabah yeni sezon için üretilen formayı görücüye çıkardı.
 

Galatasaray'ın 2018-2019 sezonu iç saha forması satışta mı?


2017-2018 sezonu formalarını tüketen Galatasaraylı taraftarlara yönetimden sürpriz geldi. Galatasaray Kulübü yeni sezon formalarını hemen satışa çıkartı. Bu sabahtan itibaren 2018-19 sezonu iç saha formaları GS Store mağazalarında satışa çıktı.

NIKE, GALATASARAY'IN YENİ İÇ SAHA FORMASINI TANITTI

Galatasaray'In yeni iç saha formasının tanıtımı da Nike tarafından yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Kulübümüzün tarihini yansıtan Galatasaray'ın klasik parçalı forması, 2018-2019 sezonu iç saha formasında modern detaylarla bir araya geldi. 2018-2019 iç saha kiti GSSTORE Mağazaları, gsstore.org, nike.com ve seçili Nike mağazalarında satışa sunuldu. Forma Galatasaray'ın birçok ilkini başarmış efsanelerinin kulübe kattığı değerleri temsil ediyor. Ayrıca Taçsız Kral Metin Oktay'ın futbolculuğa veda edişinin 50. yılı olması da yeni dizaynın en önemli esin kaynaklarından biri oldu.

İLKLERİN VE ENLERİN TAKIMI”

Tasarımda; “ilklerin ve enlerin takımı” yazısı formanın içine işlenmiş bir şekilde yer alıyor. Ön bölümün sağ tarafında sarı, sol tarafında kırmızı rengin kullanıldığı klasik parçalı tasarıma sahip 2018-2019 sezonu iç saha formasındaki ‘Fast Fit' teknolojisi de en gerekli anlarda vücuda tam uyum sağlayabiliyor. Kit, oyuncu hareket ettiğinde uzayan tasarıma sahip şeritlerin bulunduğu beyaz şort ve kırmızı çoraplarla tamamlanıyor.

NIKE VAPORKNIT TEKNOLOJİSİ

Nike'ın geliştirdiği en ileri teknolojilerden olan VaporKnit, vücudu tamamıyla saran özel kumaşı aracılığıyla hareket anında vücuttaki fazla ısıyı dışarıya verip optimum sıcaklığı sabit tutuyor. Son derece hafif yapısı ile de tam hızla hareket kabiliyeti veriyor. 

Öte yandan Galatasaray Store mağazaları da yeni formaların tanıtımını yaptı. Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"