comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray'dan Ozan Kabak için yalanlama

16 Eylül 2018, Pazar 16:30
GS Haberi: Galatasaray'dan Ozan Kabak için yalanlama

Galatasaray yönetimi, Ozan Kabak ile ilgili bugün basında çıkan haberlerle ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Kasımpaşa karşısında forma giyen Ozan Kabak ile ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray'da Ozan Kabak ile ilgili resmi açıklama


Galatasaray, 'Yönetim satıyordu, Terim bırakmadı' şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

"Bugünkü (16 Eylül 2018 tarihli) Fotomaç gazetesinde yayımlanmış olan, Ozan Kabak'ı “Yönetim Satıyordu Terim Bırakmadı” başlıklı haber tamamen gerçek dışıdır.
Türk futbolunda altyapıya yönelik olarak bir Devrim hareketi yapan, UEFA ve TFF resmi oyuncu listelerine kendi alt yapısından yetişmiş çok değerli oyuncular bildiren Yönetimimiz ve Teknik Heyetimiz hem Camiamıza, hem de Türk Futboluna geçmiş yıllarda olduğu gibi ciddi ve esaslı katkı sunmaya devam edecektir.

Galatasarayımızın ulusal ve uluslararası futbol dünyasında başarılı yürüyüşlerinden rahatsız olan iç ve dış malum kesimlerin bu şanlı yürüyüşü engellemek için uzunca bir süredir yalan haber ve algı yönetimi yaptıkları apaçık ortaya çıkmıştır ve Camiamız bunun bilincindedir.

Yönetimimiz yapıcı, sağlıklı, doğru eleştirileri her zaman saygıyla karşılayarak, bunlardan yararlanmaktadır. Ancak yalan, iftira ve kişisel çıkara dayalı kötü niyetli haber ve yorumlar sadece Galatasaray'ın değil, gelişen Futbol Dünyamızın da kangreni, virüsü haline gelmiştir.

Uzun vadede iyinin, güzelin ve doğrunun kazanacağına inancımız tamdır.

Hayal mahsulü, yanıltıcı, maksatlı, Galatasaray'ı ve Yönetimimizi yıpratmaya yönelik asılsız haberlere itibar edilmemesini kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla duyururuz"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"