comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray'da şampiyonluk için 5 ayrı tişört

16 Mayıs 2018, Çarşamba 12:29
GS Haberi: Galatasaray'da şampiyonluk için 5 ayrı tişört

Göztepe deplasmanından 1 puan alması halinde şampiyon olacak olan Galatasaray'da yönetim 5 ayrı tişörtü satışa çıkaracak.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da 21.şampiyonluk kutlamaları için geri sayıma geçilirken sarı kırmızılı kulüpte, taraftarlarına yönelik üretimlerde belli olmaya başladı.
 

Galatasaray'da satışa çıkarılacak şampiyonluk tişörtleri


21.şampiyonluğuna artık sadece 90 dakika uzaklıkta olan Galatasaray'da taraftarlara yönelik özel şampiyonluk serisi çıkarılacak.

Sarı kırmızılı kulüp şampiyonluk gecesi, GS Store mağazalarından 5 ayrı özel tişört satışa sunacak.
İçlerinde taraftar için özel şampiyonluk taraftar tişörtü, Fatih Terim ve Metin Oktay için tasarlanan şampiyonluk ürünlerinden 100 bin adet üretilip satışa çıkacak.
 

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması ne zaman?


Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de Göztepe maçında şampiyon olması halinde 20 Mayıs Pazar günü Türk Telekom Stadı'nda dev bir kutlama yapacak. Sarı-Kırmızılı takımda yönetim kutlama planını şimdiden belirlemiş durumda.
Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında Aleyna Tilki'nin olup olmayacağı ise şimdilik belli değil.
 

GS Haber: Göztepe deplasmanında kaç Galatasaraylı olacak?


Galatasaray'ın 21.şampiyonluğuna ulaşmak adına çıkacağı karşılaşmada Göztepe Kulübü, kale arkasında bulunan tribünde sarı kırmızılı kulübün talebi, ısrarı üzerine ekstra 100 kişilik bir yeri daha konuk takım taraftarı için ayıracak. Kısaca Galatasaray'a ayrılan bilet sayısı da yaklaşık olarak 550'ye çıkacak

Aynı zamanda Bornova Stadyumu'ndaki Protokol Tribünü'nden de ekstra koltuk talebinde bulunan Galatasaray'a, Göztepe'den olumlu yanıt geldi. Cumartesi günkü maçta Bornova Stadyumu'nda Galatasaray kulübü için protokolde ekstra yer tahsis edilecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"