comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray'a Yunus Akgün ve Ozan Kabak'a sözleşme yapıldı mı?

23 Eylül 2018, Pazar 15:50
GS Haberi: Galatasaray'a Yunus Akgün ve Ozan Kabak'a sözleşme yapıldı mı?

Galatasaray'ın iki genç oyuncusu Yunus Akgün ile Ozan Kabak ile ilgili oyunculara sözleşme yapılıp yapılmadığı ortaya çıktı. Galatasaray yönetimi açıkladı...

FutbolArena Özel - Teknik Direktör Fatih Terim'in A Takımda şans vererek Galatasaray'a kazandırdığı Ozan Kabak ile Yunus Akgün'e yeni sözleşme yapıldığı ve "15 milyon euroya serbest kalır" maddesi konduğu iddiası ortaya atılmıştı.
 

Galatasaray Haberleri: Ozan Kabak ile Yunus Akgün'e teklif yapıldı mı? (23 Eylül Pazar)


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in iki futbolcuyla ve menajerleri ile de bir transfer görüşmesi yapmadığı ortaya çıktı.

Sarı kırmızılı yöneticiler, Ozan ve Yunus'a yeni kontrat yapılmadığını, Galatasaray'da bu tip gelişmeler içinde her zaman Teknik Direktör Fatih Terim'in raporu, isteğine göre hareket edileceğinin altını çizdi


Ozan Kabak'ın Kasımpaşa maçı performansı


Galatasaray sahasında Kasımpaşa'yı 4-1'lik skor ile mağlup ederken geceye damga vuran isimlerden birisi Ozan Kabak ve performansıydı. Teknik direktör Fatih Terim'in sürpriz bir şekilde Kasımpaşa maçında ilk 11'de şans verdiği Ozan Kabak mücadele boyunca özellikle güçlü fiziği ve ikili mücadelelerde başarısı ile dikkat çekti. 
Opta verilerine göre Ozan Kabak, Galatasaray Kasımpaşa maçının en fazla uzaklaştırma yapan (11), şut engelleyen (2) ve pas arası yapan (3) ismi oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Galatasaray'ın tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"