comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçına 1000 bilet kaldı

17 Eylül 2018, Pazartesi 12:56
GS Haberi: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçına 1000 bilet kaldı

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile karşılaşmaya hazırlanırken satışa sunulan biletlerden 1000 tane kaldığı ortaya çıktı. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçına bilet nasıl alınır? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde grubundaki ilk maçında Lokomotiv Moskova ile karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesi taraftarlar maça yoğun ilgi gösterirken az sayıda biletin satılmadığı ortaya çıktı.
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçına bilet kaldı mı? (17 Eylül Pazartesi)


2018-2019 sezonu Şampiyonlar Ligi'nde Rus ekibiyle açılış maçına çıkacak olan Galatasaray yönetimi perşembe günü biletleri satışa çıkarmıştı. Sarı-Kırmızılı taraftarlar biletlerin çok büyük bölümünü bitirirken satışa sunulan biletler arasında sadece 1000 tane kaldığı öğrenildi. Biletler bugünden itibaren passolig kartlarına kalan yerler satışa açılacaktır. Galatasaray tarafına kağıt bilet satışı yapılmayacak ve tüm biletler passolig kartla temin edilecekt.

Bu 1000 biletin de maç gününde satılacağı ve kombine sahipleriyle birlikte Lokomotiv Moskova maçında tribünlerin tamamen dolu olacağı öngörülüyor
Öte yandan Galatasaray'ın etkin taraftar grubu UltrAslan'ın Lokomotiv Moskova maçı öncesinde 'Eve Hazırlık' adı verilen bir koreografiye imza atacağı bilgisine ulaşıldı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!