comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı şifresiz mi? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda?

18 Eylül 2018, Salı 17:09
GS Haberi: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı şifresiz mi? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda?

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçında Lokomotiv Moskova ile karşı karşıya gelecek. Maçı yayınlayacak kanal olan BeIN Sports'tan üyelere müjdeli haber geldi! Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı şifresiz mi? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde bugün startı Lokomotiv Moskova maçıyla verecek. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı öncesi yayıncı kuruluşu BeIN Media Group'tan müjdeli haber geldi!
 

Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda yayınlanacak? (18 Eylül Salı)


Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı beIN Haber'den şifresiz olarak yayınlanacak.

BeIN Sports Haber'den naklen yayınlanacak Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçıyla alakalı BeIN Media Group'tan açıklama geldi.
 

BeIN Sports'tan Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı açıklaması


"UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye yayın haklarına ilişkin görüşmeler henüz tamamlanmamış olmasına karşın, Galatasaray ile Lokomotiv Moskova arasında bu gece saat 22.00'de oynanacak karşılaşma beIN SPORTS tarafından şifresiz olarak naklen yayınlanacak. Digiturk abonesi olmayan futbolseverler de karşılaşmayı Türksat Uydusu üzerinden ve Kablo TV platformundan yayın yapan beIN SPORTS HABER'de izleyebilecekler.
UEFA Şampiyonlar Ligi Türkiye yayın haklarına ilişkin görüşmeler, döviz kurunda yaşanan suni dalgalanmaların etkisiyle ne yazık ki halen devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi'nin heyecanını yaşatabilmek için her türlü fedakarlığı göze alarak yürüttüğümüz bu görüşmelerde, yayın haklarını elinde bulunduran aracı kuruluş ile karşılıklı mutabakat henüz sağlanamadı. 

Bununla birlikte, 2 yıl sonra Avrupa arenasına dönen Galatasaray'ın devler liginde çıkacağı ilk mücadeleyi heyecanla bekleyen Digiturk üyesi olsun olmasın tüm futbolseverlerin, karşılaşmayı izleyebilmesi için bu maça özel olarak yaptığımız anlaşma çerçevesinde, müsabakanın bu akşam saat 22.00'de beIN SPORTS HABER HD ve beIN SPORTS HD1 kanallarından naklen ve şifresiz yayınlanacağını kamuoyunun bilgisine sunar, resmi iletişim kanallarımız haricinde yapılacak hiçbir açıklamaya itibar edilmemesini önemle rica ederiz."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!