comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda? - GS - Lokomotiv Moskova maçı yayınlanmayacak mı?

16 Eylül 2018, Pazar 14:32
GS Haberi: Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda? - GS - Lokomotiv Moskova maçı yayınlanmayacak mı?

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak. Galatasaray'ın Rus takımıyla yapacağı maç hangi kanaldan yayınlanacak? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının yayıncısı belli oldu mu? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray, 2018-2019 sezonu Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak. Grubundaki ilk maçında Galatasaray, Lokomotiv Moskova ile karşı karşıya gelecek. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının yayıncı kuruluşunun belli olup olmadığı haberimizde...
 

Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının yayıncısı belli oldu mu? (16 Eylül Pazar)


Son dönemde Beşiktaş ve A Milli Futbol Takımımızın maçlarını yayınlayacak kanalların son dakikalarda belli olmasının ardından benzer bir durumu Galatasaray da yaşıyor. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının henüz yayıncı kuruluşununun belli olmaması dikkat çekti.

Milliyet gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu, Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının geç de olsa yayınlanabileceğini söyledi. Sina Koloğlu'nun yazısında şu ifadeler de yer aldı:
"Hatırlarsınız, UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekimini hiçbir kanal vermemişti. Yayın ihalesini alanın dışında kimse veremezdi. Bildiğimiz, bu yıl maçları yayınlayacak kanal, beIN SPORTS'tu. Baktık, orada da yayınlanmıyor. Sormuştum, meğer bazı pürüzler varmış, giderilememiş ve anlaşma yapılmamıştı. Maç zamanı geldi çattı. 18 Eylül'de kendi sahasında Galatasaray, Lokomotiv Moskova'yı ağırlayacak. Ben size son aldığım bilgileri yazayım. beIN SPORTS, UEFA ile görüşme halinde olduklarını, henüz bir sonuç alamadıklarını belirtiyor. Galatasaray'ımızın maçlarını bir aksilik olmaz da izleriz diye umut ediyorum."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.