comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberi: Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den prim yaptırımı!

24 Haziran 2018, Pazar 12:08
GS Haberi: Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den prim yaptırımı!

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken başkan Mustafa Cengiz, prim yaptırımlarıyla ilgili kararını verdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün transfer çalışmalarının sürdüğü şu günlerde prim sisteminde değişikliğe gitti.
 

Galatasaray'da prim sistemi nasıl olacak? (24 Haziran Pazar)


Kiralık ve bonservisi elinde olan futbolcu arayışında olan Galatasaray'da, başkan Cengiz, yeni sözleşme imzalanacak olan futbolcuların kontratında yalnızca 3 puan için prim yazılması direktifini verdi. Maç başı prim sistemini kaldıran ve ancak bazı oyunculara tribünde de otursa sahada da olsa 1 puan içinde prim ödeyen Galatasaray'da başkan Cengiz kararlılığını gösterdi.

Mustafa Cengiz, mağlubiyet ve beraberlikler için prim ödenmemesini isteyip yeni transferlerin kontratında bu konuya özellikle dikkat edilmesini istedi.
 

Galatasaray Transfer: Badou Ndiaye geri dönecek mi?


İngiltere dışında İspanya LaLiga'dan da teklif aldığı belirtilen Badou Ndiaye'nin artan talipleri nedeniyle maliyeti de fırladı. Badou Ndiaye'nin menajerinin oyuncusunun Galatasaray'a gelmesi için yıllık en az 4 milyon Euro garanti para talep ettiği ve Stoke City Kulübü'nün de talipler sonrasında kiralama bedelinde diretmesi ile beraber Senegalli oyuncunun maliyeti arttı.
Badou Ndiaye'nin 1 yıllık kiralama bedeli 6.6 milyon euroya çıkınca Galatasaray'ın eski futbolcusunu kiralama ihtimalinin düştüğü belirtildi.

Galatasaray ile ilgili gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.