comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Yasin Öztekin'den Uğur Karakullukçu hakkında yeni açıklama

15 Temmuz 2018, Pazar 16:12
GS Haber: Yasin Öztekin'den Uğur Karakullukçu hakkında yeni açıklama

Galatasaray'dan ayrılan milli futbolcu Yasin Öztekin, gazeteci Uğur Karakullukçu'nun açıklamalarına cevap verdi.

FutbolArena - Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Yasin Öztekin, kendisi hakkında açıklamalarda bulunan ve tehdit edildiğini söyleyen gazeteci Uğur Karakullukçu'ya instagram hesabından cevap verdi. 


Yasin Öztekin'in Uğur Karakullukçu'ya cevabı


Uğur Karakullukçu'nun açıklamalarının iftira olduğunu belirten Yasin Öztekin instagram hesabından şu açıklamayı yaptı...


Uğur Karakullukçu ile Yasin Öztekin arasındaki olay


Uğur Karakullukçu, A Spor'da yorum yaptığı programda Yasin Öztekin tarafından telefonla arandığını ve üstü kapalı bir şekilde tehdit edildiğini söyleyerek yaşananları şu şekilde ifade etmişti...

"BU KONUŞMALARIN TEHDİT BOYUTUNA VARMAMASI LAZIM"

Eğer yanlış bilgi söylediğimi düşünüyorsa, bilgilendirebilir beni. Doğru bilgiyi söylerseniz biz de konuşuruz. Yasin'in arama sebebi 4 senedir burada Yasin'in sözleşmesi ve performansı üzerine yaptığım yorumlar. Ben insani olarak herkesi anlayabilirim. Kibarca derdini anlatabilir. Ancak bu konuşmanın başka yerlere gitmemesi lazım. Üstü kapalı kurulan cümlelerin tehdit boyutuna varmaması lazım. O konuşmayı yaparken ben tehdit edildiğimi hissettim. Benim büyük bir ailem var haberin olsun, sıkıntı yaşarsın haberin olsun dedi.

"BEN YASİN'İN GARRY RODRİGUES'TEN DAHA FAZLA MAAŞ İSTEMESİNİ ELEŞTİREMEYECEK MİYİM?"

Biz burada gazetecilik yapıyoruz. Sizin sözleşmelerinizi ve performansınızı da konuşacağız. Ben takımda Yasin'in Garry Rodrigues'ten daha fazla maaş istemesini eleştirmeyecek miyim? Son 2 sezonu kötü geçirip 31 yaşında zam istemesini mi konuşmayacak mıyım? Tabi ki konuşacağım. Tabi ki saygısızlık yapmadan eleştireceğiz. Hakaret ve saygısızlık yapmadan bundan sonra da eleştireceğim. Taviz vermeyeceğim. Telefon ederek insanları susturmaya çalışmak doğru değil. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"