comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: ultrAslan'dan Olağanüstü Genel Kurul açıklaması: ''30 milyon Galatasaraylı olarak karşınıza dikiliriz!''

29 Eylül 2018, Cumartesi 22:39
GS Haber: ultrAslan'dan Olağanüstü Genel Kurul açıklaması: ''30 milyon Galatasaraylı olarak karşınıza dikiliriz!''

Galatasaray tribün grubu ultrAslan bugün sarı kırmızılı camiada gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul hakkında çıkan kararlar hakkında açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray Olağanüstü Genel Kurul bugün gerçekleşti. Galatasaray yönetiminin bazı yetki istekleri Genel Kurul üyeleri tarafından kabul edilmedi. Galatasaray tribün grubu ultrAslan konu hakkında sosyal medya aracılığı ile sert bir açıklama yayınladı.


Galatasaray Haber: ultrAslan'dan Genel Kurul açıklaması: ''Skandal!''


Galatasaray tribün grubu ultrAslan bugün sarı kırmızılı camiada gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul hakkında sosyal medya aracılığı ile sert bir açıklama yayınladı.

''4803 OYUN 2524'İNİ ALAN YÖNETİME..''
''Bugün yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonucu mevcut yönetimin istediği bazı yetkiler Genel Kurul üyelerinin bir bölümünün oylarıyla reddedildiğini üzüntüyle izledik. 

Son seçimde kullanılan 4803 oyun 2525'ini alan bir yönetimin taleplerini değerlendirmek için 500 civarı kişinin lütfedip (!) oylamaya katılması başlı başına bir SKANDALDIR!

Üstüne üstlük bu oylama öncesinde Galatasaray yönetimleri üzerinde tahakküm kurmayı alışkanlık haline getirmiş SEÇKİNCİ KÖHNE ZİHNİYETİN küstah konuşmaları da yine Galatasaray Camiasının itibarına darbe vururcasına medyaya yansımıştır...İsmen varlığı bilinen, ama Galatasaray yararına bir taşı yerinden kaldırmamış, kaldırana da destek olmamış bu güruh KENDİ İÇLERİNDEN BAŞKAN SEÇTİREMEDİKLERİ İÇİN BUGÜN MİLYONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE MEVCUT YÖNETİMİ ÇALIŞAMAZ HALE GETİRMEYE ÇALIŞMIŞTIR.

Ve bundan da ötesi talep edilen maddeler için geçmiş yönetimlere alkış kıyamet yetkiler verenler, "bilmediğiniz çok şey var" diyerek gizemli hava yaratanlar; kime yetki vereceklerini bile doğru seçemedikleri ortaya çıkınca bugün saf değiştirip yönetimin önüne taş koymuşlardır!

"LİSECİYSE SORUN DEĞİL, KULÜP BATSIN; liseci değilse hiçbir şey yapmasın" mantığında olan BU HASTALIKLI KAFALARIN TEK ARZULARI GALATASARAY SAYESİNDE KAZANDIKLARI STATÜYÜ NE PAHASINA OLURSA OLSUN KORUMAK olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir.

''ÖNCEKİ YÖNETİME YETKİ VEREN KİŞİLER..''

Öyle ki ÖNCEKİ SKANDAL YÖNETİME Florya satışı için YETKİ VERİRKEN ALKIŞ TUTANLARLA; bugün sattıkları Florya'nın yerine yapılacak Kemerburgaz Tesisleri için istenen yetkiye BUGÜN RED OYU VERENLER AYNI KİŞİLERDİR!

''TAŞ KOYMAK İÇİN EL KALDIRIRSANIZ 30 MİLYON GALATASARAYLI DİKİLİRİZ!''

Şunu unutmayın; Galatasaray'a zarar verecek yanlış karar verirseniz itiraz ederiz! AMA RÖVANŞ UĞRUNA GALATASARAY'IN ÖNÜNE TAŞ KOYMAK İÇİN EL KALDIRIRSANIZ, O ELLERİN KARŞISINA 30 MİLYON GALATASARAYLI DİKİLİRİZ!''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!