comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: UEFA kararı için flaş KAP bildirimi

25 Haziran 2018, Pazartesi 22:33
GS Haber: UEFA kararı için flaş KAP bildirimi

Galatasaray kulübü KAP'a yaptığı bildirimde, UEFA'nın Finansal Fair Play anlaşmasının yeniden incelemeye alınması üzerine bir açıklamada bulundu. 

FutbolArena - UEFA'dan yapılan yazılı açıklamada, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha Rodrigues'in, Galatasaray ile yapılan anlaşmayı tekrar gözden geçirilmesi için CFCB Araştırma Komisyonu'na gönderme kararı aldığı bildirildi.  Açıklamada, kararın alınma nedeni ya da incelemenin ne zaman sona ereceği konusunda ise bilgi verilmedi.
 

Galatasaray Haberleri: UEFA'dan yeni ceza mı gelecek?


Galatasaray kulübü UEFA'nın yapılan anlaşmayı yeniden inceleme kararı alması üzerine KAP'a bir bildirim yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

UEFA'nın Kulüp Finansal Kontrol Komitesi (CFCB) ile 13 Haziran 2018 tarihinde imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi ile ilgili olarak bugün UEFA'nın resmi web sitesinde yayınlanan açıklamaya göre CFCB Soruşturma Kurulu (Investigatory Chamber) ile imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha tarafından bir üst kurul olarak Yargı Kurulu'na (Adjudicatory Chamber) incelenmek üzere gönderilmiş olup UEFA'nın iç prosedürleri gereği gerçekleşen rutin bir işlemdir. Sözkonusu Kurulla imzalanan yapılandırma anlaşmasına herhangi bir etkisi yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.