comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Serdar Aziz'in Şampiyonlar Ligi finali hayali

30 Eylül 2018, Pazar 01:05
GS Haber: Serdar Aziz'in Şampiyonlar Ligi finali hayali

Serdar Aziz, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları ve deplasmanda alınan kötü sonuçlar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile oynayacakları maç öncesinde konuştu. Serdar, takımın deplasman fobisi olmadığını söylerken, Şampiyonlar Ligi finaliyle ilgili olarak da bunun takımdaki herkesin hayali olduğunu vurguladı. Beyaz TV'ye konuşan Serdar Aziz'in açıklamaları şu şekilde:

"1 HAFTADA 2 MAÇ OYNAYACAĞIZ, ZOR OLACAK"
Geçen hafta istemediğimiz çok kötü bir mağlubiyet aldık. Her maç bizim için önemli. Erzurumspor maçını kazandık ama zor oldu. Rakibimiz de ligdeki durumlarından dolayı çok iyi mücadele ediyor, kazanmak istiyorlar. İçerideki oyunu dış sahada da sergilemek istiyoruz. Önümüzde zorlu bir süreç var. Buradan Porto'ya, ardından Antalya deplasmanı. Hem kafa, hem de fiziksel olarak hazır olmak istiyoruz. 1 haftada 2 maç oynayacağız. Zor olacak. İyi dinlenmemiz gerekiyor. 

"DEPLASMAN FOBİMİZ YOK"

Deplasman fobimiz yok. İstemediğimiz skorlar oluyor ama nedeni yok. Çıkıyoruz, oynamaya çalışıyoruz ama olmuyor. İnşallah bundan sonra düzeltiriz. 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ HAYALİMİZ İNŞALAH GERÇEK OLUR"

Serdar Aziz, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Şampiyonlar Ligi finali hayaliyle ilgili gelen soruya, "Hepimizin Şampiyonlar Ligi hayali var. İnşallah gerçek olur." diye konuştu.  

"ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK FAVORİSİ BİZİZ"

Her zaman şampiyon olmak istiyoruz. Her maçı kazanmak istiyoruz. Şampiyonluğun en büyük favorisi yine biziz. Daha lig yeni başladı sayılır ama biz her zaman favoriyiz. Bunun farkındayız. Böyle devam edeceğiz. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!