comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Rus basını: "Lokomotiv Moskova, İstanbul cehenneminde yandı"

19 Eylül 2018, Çarşamba 03:32
GS Haber: Rus basını:

Galatasaray'ın Lokomotiv Moskova'yı 3-0 yendiği Şampiyonlar Ligi maçının ardından Rus basını özellikle Türk Telekom Stadı'ndaki atmosferden bahsetti. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova'yı 3-0 mağlup ettiği maçın ardından Rus basını neler yazdı? Rus basını maçın ardından özellikle Türk Telekom Stadı'ndaki atmosferi ön plana çıkanırken, Lokomotiv Moskova 3-0'lık mağlubiyete rağmen özellikle ilk yarıdaki futboldan dolayı yoğun eleştiri almadı. Bazı yayın organları ise Galatasaray taraftarlarına övgüler yağdırdı. 


Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova Rus basını spor gazeteleri


Sport Express gazetesi, Galatasaray'ın aldığı 3-0'lık galibiyetin ardından "Lokomotiv Moskova İstanbul cehenneminde yandı" manşettini attı. Sports yayın organı ise Lokomotiv Moskova'nın kaybetmesine rağmen böylesine zorlu bir atmosferde ilk 10 dakika haricinde rakibine ezilmediğini ve kötü futbol oynamadığını yazdı. 

Championat Gazetesi'nin yazarlarından Puchkov, "Lokomotiv Moskova, Galatasaray karşısında cehennemde, Türk taraftarların psikolojik saldırıları karşısında iyi futbol oynamasına rağmen, skoru üretemedi. Bunun da sebebi futbolcular psikolojik olarak bu turnuvaya henüz hazır değil." şeklinde müsabakayı özetledi. ITAR TASS ajansı ise, Lokomotiv Moskova'nın zorlu Galatasaray deplasmanında 3-0 mağlup olarak Şampiyonlar Ligi'ne kötü bir başlangıç yazdığını manşetine taşıdı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!