comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: "Prandelli'den flaş itiraf: "Gitmem hataydı"

10 Haziran 2018, Pazar 23:24
GS Haber:

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Cesare Prandelli, İtalyan basınına yaptığı açıklamada 2014 yılında sarı kırmızılı takıma gelmesinin bir hata olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski direktörlerinden Cesare Prandelli, ülke basınına konuştu. İtalyan teknik adam 2014 yılında Galatasaray'a geldiği sezonla alakalı kariyerinde bir hata yaptığını söyledi. 

Cesare Prandelli açıklamalarında öncelikli olarak Dünya Kupası'ndan başlayarak, "İspanya ve Fransa için harika bir Dünya Kupası geçebilir. İspanya'nın kalıplaşmış bir oyun anlayışı var. Fransa'nın ise genç ve dinamik bir kadrosu var. Potansiyel yıldızlardan dolu bir kadrosu var." diye konuştu. 
"MANCİNİ'Yİ TEBRİK ETMEK İÇİN ONA MESAJ GÖNDERDİM"

Roberto Mancini'nin İtalya Milli takımının başına geçmesine sevindiğini söyleyen Prandelli, "Mancini, İtalya Milli takımının başına geçtiği zaman ona tebrik mesajı yolladım. Ona da teşekkür ettim ayrıca. Çünü cesur bir seçim yaptı. Milli takımı istedi. Milli takımda çalışmak büyük bir onur ve hala böyle insanlar olduğunu görmeyi seviyorum." ifadelerini kullandı. 

"GALATASARAY'A GİTMEK BENİM İÇİN BİR HATAYDI"

Prandelli son olarak 2014 yılında Galatasaray'a geldiği sezonla alakalı bir hata yaptığını söylerken, "İtalya'dan sonra hemen Galatasaray'a gitmem kariyerimde yaptığım önemli hatalardan biriydi." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.