comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:54
GS Haber: Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Galatasaray Başkanlığına aday olan Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun ve ne iş yapıyor gibi bilgiler haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray Başkan adayı Ozan Korkut, GS TV'de açıklamalarda bulunuyor. Ozan Korkut kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında gibi merak edilen tüm sorular haberimizde...


Ozan Korkut'un GS TV konuşması


Başkan adaylarından Ali Fatinoğlu'nun ardından söz alan Ozan Korkut "Galatasaray, bir spor kulübü ve değeri de spordan yaratmamız gerekiyor. Dolayısıyla satarak değil spordan değer yaratacağız." ifadelerini kullandı.

"KASA KOLAYLIĞI SEÇİM MALZEMESİ YAPILIYOR"
"Kasa kolaylığının seçim dönemimde sürekli dillendirilmesi doğru değil. Reklam malzemesi yapılıyor. Bu bir reklam malzemesi yapılamaz. Galatasaray doğru yönetilirse zaten bu ve buna benzer söylemler ortadan kalkar. Galatasaray'ın finansal kaynakları 100 yıllık birikimleri doğru yönetilmedi. Borç üstüne borç yapıldı. Anlık alınan kararlar, yanlış kararlar var olan birikimimizin erimesine sebep vermiştir. Galatasaray maalesef faaliyet zararı veriyor. Önceliğimiz faaliyet zararından faaliyet karına geçmek."

"FUTBOL FATİH TERİM'DE OLACAK"

"Ekip olarak Galatasaray'ın 3 yıllık nakit akışını planladık. Bizden başka yapan da yok. Eğer göreve gelirsek futboldaki mali planlamada Fatih Terim yer alacak. Sportif AŞ.'de teknik adamlara söz hakkı verilmiyor."

Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında...


Gençlik hareketanın Başkan adayı Ozan Korkut, 2011 ve 2015 yıllarında Turgay Kıran'ın yönetim kurulu listesinde yer alıp göreve talip olmuştu. 44 yaşındaki Korkut, 2011 yılında Galatasaray yönetimine geldiklerinde yapacakları iletişim projelerini anlatıp dikkat çekmişti. Gençlik harekatı kapsamında Ozan Korkut şu anda Galatasaray'ın 4. başkan adayı konumunda. 


Ozan Korkut'un yönetim listesinde kimler var?


Tuncer Hunca
Şener Macun
Burak Elmas
Adnan Öztürk
Fehmi Naci Cansun
Başar S. Yücel
Cem Ersan
Videoyu Oynat
Mete İkiz
Reşit Sinanlı
İsmail Gökhan Esin
Burak Altınbaşak
M. Tuba Toprak Tuncel
Tunca Hazinedaroğlu
Cenk Soyer
Cemal Murat Akar

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"