comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Mustafa Cengiz'den Tarık Çamdal'a gönderme

29 Eylül 2018, Cumartesi 16:36
GS Haber: Mustafa Cengiz'den Tarık Çamdal'a gönderme

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Mali Genel Kurul'da Tarık Çamdal'a göndermede bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda Başkan Mustafa Cengiz, Tarık Çamdal'a göndermede bulundu. Gergin geçen genel kurulda kürsüye çıkan Mustafa Cengiz, takımdaki futbolculara teşekkür ederken Tarık Çamdal'ı es geçti. 
 

Galatasaray Haberleri: Mustafa Cengiz'den Tarık Çamdal'a uyarı


Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Tarık Çamdal, Mali Genel Kurul'da da gündeme geldi. Başkan Mustafa Cengiz, "Burada transfer konusuna girmek istemiyorum. Takımdaki futbolcuların hepsi değerli ve aktif. Sadece birisi falan hariç" dedi.

"25 MİLYON EUROYA İHTİYACIMIZ VAR"
"Her ay kongre yapalım diyorlar. Yahu canım kardeşim şu salonun kirası 250 bin TL. Her ay bu parayı nasıl verelim? Ver bana parayı yapayım. Yıl sonuna kadar 25 milyon euroya ihtiyacımız var. Ya bu parayı bulacağız ya da sermaye artırımına gideceğiz."

"OKUL İÇİN YETKİ VERİN"

"Ya tamam yetki vermiyorsanız vermeyin ama okul terk için yetki verin. Çünkü daha yeni faiz yedik. Bu paralar size kolay mı geliyor? Benim için çok önemli paralar bunlar. 1 milyon TL'yi saymanız bile 4 gün sürer. Bu paralar bizim, taraftarların parası. Otel projesinde 5 milyon TL getireceğim dedi Dursun Özbek kardeşim. Dedim ki, bu nasıl olacak? Anlat dedim. Taçspor ilk kez sayemizde kar yaptı. Siz onlara verilen paralarda neredeydiniz? ma size şunu söylemek istiyorum; ben Galatasaray'a asla ve asla ihanet etmem. Galatasaraylıların başını aşağıya indirmem. Bunu böyle bilin."

Sarı kırmızılı kulüple ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"