comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Mustafa Cengiz'den Ndiaye açıklaması: FutbolArena sordu

17 Ağustos 2018, Cuma 19:34
GS Haber: Mustafa Cengiz'den Ndiaye açıklaması: FutbolArena sordu

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Emre Akbaba'nın transferi sonrası düzenlenen basın toplantısında FutbolArena Muhabiri Kevser Şahin'in Ndiaye sorusuna yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Emre Akbaba'nın transferinin açıklanmasının ardından düzenlenen basın toplantısında Ndiaye sorusuna yanıt verdi. 

FutbolArena Muhabiri Kevser Şahin'in Ndiaye transferiyle ilgili yönelttiği sorunun ardından Mustafa Cengiz şu açıklamaları yaptı:
"İNŞALLAH OLACAK DİYELİM"

Biz hiçbir şeye sevinemiyoruz. 1 saat sonra başka bir şey çıkıyor. İnşallah olacak diyeyim. Başka sözcük kullanmak istemiyorum. Konuştuklarımız bazen dünyanın bir ucunda yansımalara neden oluyor. Ayrıca şunu da ekleyeyim, Ndiaye transferi Abdürrahim Albayrak'ın baygınlık geçiriyorum dediği konulardan biridir." 
 

Badou Ndiaye, Stoke City'de nasıl oynadı?


Badou Ndiaye devre arasının son günlerinde transfer olduğu Stoke City'de 13 maça çıkarken bu maçların hepsine ilk 11'de başladı ve iki gol atarken bir de asist yapabildi. 27 yaşındaki orta saha oyuncusu sezonun ilk yarısında Galatasaray'da çıktığı 17 lig maçında ise 1 gol atıp 3 de asist yapmıştı.

Son dakika Galatasaray transfer haberleri FutbolArena'da! 

 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)