comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Mustafa Cengiz: 'Gomis gitmeyecek. Transferde ise...'

11 Ağustos 2018, Cumartesi 00:02
GS Haber: Mustafa Cengiz: 'Gomis gitmeyecek. Transferde ise...'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, transfer gündemiyle alakalı konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ankaragücü maçı öncesinde TRT Spor ve Beyaz TV mikrofonlarına transfer hakkında konuştu.

"OYUNCU SATMADAN OYUNCU ALAMAYIZ" 
Taraftarlarımıza şunu bildirmek isterim, mesele sadece mali değil. Tabi ki mali sorunlar var. Ülkemiz bu sorunları aşar. Ortalama yaşı 29 olan bir ülkeden bahsediyoruz. Bu zorlukları da ülkemiz ve kulüplerimiz atlatacak. Şu anda bir gerçek var. Attığımız her adıma, her kuruşa dikkat etmek zorundayız. Bir futbolcu alsak bile oynatamayız. Biz futbolcu satmadan, futbolcu alamayız. Bunu bir türlü anlatamıyorum. Alırız ama sadece Süper Lig'de oynatırız. Şampiyonlar Ligi'nde oynatamayız. Bu kaynak israfına neden olabilir. 

"GOMIS GİTMEYECEK"

Gomis gitmeyecek. Değerli ligde şampiyon olmuş bir kadroyu lütfen hafife almayın. Siz bu kadroyu küçümsemeyin. Bu kadro şampiyon oldu. Lütfen dağılacağını ve hezimete uğrayacağını zannetmeyin. Ayrıca siz bazı çatışmaları kaybedebilirsiniz ama sonuçta muhabereyi kazanmak önemli. 

"TEKNİK HEYETLE ARAMIZDA SORUN VAR GİBİ GÖSTERİLİYOR"

Teknik heyetle aramızda sorun var gibi yansıtılmaya çalışıyor. Bütün oyuncularımıza teklifler var. Taraftarlarımızın hoşlanmadığı oyunculara da var. Ancak resmi teklif yok. Var ama yok. Bir noktaya geliyor, resmi olunca Galatasaray'ın çıkarları doğrultusunda gereğini yaparız. 

"EMRE AKBABA İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜMÜZÜN İKİ KATI FAZLASINI İSTEDİLER"

Emre Akbaba ile görüşmedik. Biz öyle bir saygısızlıkta bulunmayız. Alanyaspor Başkanıyla görüştük. Tanıdığımız insanlar. Teklifimizin iki katı gibi noktaydı. Mevcut kurlar içinde istediğimiz seviyeye gelirse, biz onu realize etmek isteriz. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.