comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ın Ankara'daki temaslara ihtiyacı var"

18 Ağustos 2018, Cumartesi 18:57
GS Haber: Mustafa Cengiz:

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ankara'ya ziyaretleri konusunda kendilerine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Emre Akbaba transferinin KAP'a bildirilmesinin ardından düzenlenen basın toplantısında Ankara ziyaretleri hakkında yöneltilen eleştilere yanıt verdi. 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basın toplantısında yaptığı açıklamada bu konuda samimi ve net konuşacağını söyledi. Cengiz, şu ifadeleri kullandı:
"GALATASARAY'IN BU TEMASLARA İHTİYACI VAR"

"Ankara'ya gittiğimiz için eleştiriyorlar. Şunu niye ziyaret ettin diye eleştiriyorlar. Çok çirkin bir tabir olacak ama işimiz düşmeden Ankara'ya gitmiyoruz. Şunu bilin ki, çok ciddi olan Galatasaray'ın bu temaslara ihtiyacı var. "
 

Galatasaray Ndiaye'yi transfer edecek mi?


FutbolArena Muhabiri Kevser Şahin'in Ndiaye transferiyle ilgili yönelttiği sorunun ardından Mustafa Cengiz şu açıklamaları yaptı:

"İNŞALLAH OLACAK DİYELİM"

Biz hiçbir şeye sevinemiyoruz. 1 saat sonra başka bir şey çıkıyor. İnşallah olacak diyeyim. Başka sözcük kullanmak istemiyorum. Konuştuklarımız bazen dünyanın bir ucunda yansımalara neden oluyor. Ayrıca şunu da ekleyeyim, Ndiaye transferi Abdürrahim Albayrak'ın baygınlık geçiriyorum dediği konulardan biridir." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)