comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Murat Özarı'dan duygusal Fatih Terim ve Coşkun Özarı konuşması

21 Mayıs 2018, Pazartesi 19:44
GS Haber: Murat Özarı'dan duygusal Fatih Terim ve Coşkun Özarı konuşması

Rahmetli Coşkun Özarı'nın oğlu Murat Özarı, Galatasaray'ın şampiyonuğu sonrasında duygusal bir konuşma yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Süper Lig 2017/18 sezonunu şampiyon tamamlaması üzerinde rahmetli Coşkun Özarı'nın oğlu Murat Özarı, TV 8.5'te Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlarken ayrıca duygusal bir konuşma yaptı. 
Murat Özarı, TV 8.5'te yayınlanan Survivor Ekstra programında Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlayan Murat Özarı, Fatih Terim'in rahmetli babası Coşkun Özarı'nın öğrencisi olduğunu hatırlatarak duygusal bir konuşma yaptı. 
Murat Özarı programın açılış konuşmasına Fatih Terim'in rahmetli babası Coşkun Özarı'nın öğrencisi olduğunu hatırlatarak star verdi ve "Allah rahmet eylesin babam bu şampiyonluğu görüyordur. Ben Fatih Terim'i tebrik ediyorum ve bu şampiyonluğu babam Coşkun Özarı'ya hediye ediyorum. Bütün Galatasaray taraftarlarına hayırlı olsun." diye konuştu. 

FATİH TERİM NELER SÖYLEDİ?

Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılıyoruz. Kulübümüzün ekonomik olarak kazanma olasılığı yüksek. Bunların hepsini üst üste koyduğumuzda mutlu bir sahne ortaya çıkıyor. Bu da duyguların yükselmesine neden oluyor. Attığım tweet bir mesajdı. Buralarda biz zaten vardık. Buraları seviyoruz. Daha da önemlisi Galatasaray'a bir mesaj. Tamam Türkiye Ligi çok önem arz ediyor ama Avrupa bizim için daha önde. Orada alacağımız sonuçlar daha önemli ki Şampiyonlar Ligi de bunun en üst platformu. Galatasaray da oraya yabancı değil. O podyumda olmak istediğimizi ifade eden bir mesajdı. yanıtını verdi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"