comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Martin Linnes'ten Şampiyonlar Ligi iddiası

30 Mayıs 2018, Çarşamba 18:18
GS Haber: Martin Linnes'ten Şampiyonlar Ligi iddiası

Galatasaray'ın Norveçli futbolcusu Linnes, ülke basınına önümüzdeki sezona dair beklentilerini paylaştı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı futbolcu Martin Linnes, ülke basınına konuştu ve sezonun genel bir değerlendirmesini yaptı. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecekleri için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Norveçli futbolcu, beklentilerini paylaştı. 

"GALATASARAY AVRUPA'NIN EN BÜYÜK KULÜPLERİNDEN BİRİ" 
Norveç basınına konuşan Martin Linnes, önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecekleri için heyecanlı olduğunu söylerken, "Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılıyoruz. Bu benim için mükemmel bir deneyim olacak. Çok büyük rakiplerle karşılaşacağız ama Galatasaray da Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri." diye konuştu. 

Türk taraftarlar ile Norveçli taraftarları karşılaştıran Linnes, "Türkiye'de futbola inanılmaz bir tutku var. Taraftarlar çok çılgın, atmosfer inanılmaz. Bu yüzden şampiyonluk kutlamalarımız da harika geçti. Adeta bir rüya gibiydi diyebilirim. Önümüzdeki sezon yine bu mutluluğu yaşamak, bu başarıya ulaşmak için için çok çalışacağız. Hem ligde, hem Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı. 
 

Linnes Galatasaray'da kaç maç oynadı?


Linnes bu sezon Galatasaray formasıyla Süper lig'de 20 maçta 3 asist yaptı. Norveçli futbolcu toplamda ise 28 maçta 4 asist yaptı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"