comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Martin Linnes: "Fatih Terim gelince takımda her şey değişti"

21 Mayıs 2018, Pazartesi 20:47
GS Haber: Martin Linnes:

Galatasaray'ın Norveçli futbolcusu Martin Linnes bu sezon yaşadıkları şampiyonluğu anlattı. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Martin Linnes şampiyonluğu değerlendirdi. beIN Sports'a konuşan Norveçli futbolcu bu sezon şampiyonluktaki en önemli faktörleri saydı. 

"ŞAMPİYONLUĞA SONUNA KADAR HAK ETTİK"
Bu şampiyonluğa sonuna kadar hak ettik. Ben ve takım arkadaşlarım bütün ekip inanılmaz çalıştık. Son dakikada şampiyonluk mesalesini yaktık. 

"ŞAMPİYONLUĞUN 3 FAKTÖRÜ VAR"

Şampiyonluğun bence 3 tane önemli faktörü var. Bütün sezon boyunca özverili çalışmak. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Hep beraber mücadele ettik. Diğer faktör ise, sezonun ortasında Fatih hocanın gelmesi oldu. Fatih hocamızın gelmesiyle beraber ruh ve motivasyon geri geldi. O da şampiyonlukta inanılmaz bir katkı sağladı. Üçüncü faktör olarak taraftarlarımızı söyleyebiliriz. Taraftarlarımız sezon boyunca her yerde bizi desteklediler. Tüm bu faktörler bizi şampiyon yapan etkenler. 

"FATİH HOCAMIZIN KARİZMASI VE BİZE AŞILADIĞI ÖZGÜVEN..."

Fatih hocamızın sadece bir özelliğiyle söylemek yetmez. Fatih hocamızın gelişiyle beraber o karizması, herkesin ona duyduğu saygı ve sevgi, bize aşıladığı özgüven. Bize her şeyin üstesinden gelebileceğimizi söyledi. Bize verdiği özgüven, karizma ve saygısıyla birlikte enerjimizi daha da yukarı kattı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"