comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Mariano'dan şampiyonluk sonrası Fransız basınına açıklama

22 Mayıs 2018, Salı 18:08
GS Haber: Mariano'dan şampiyonluk sonrası Fransız basınına açıklama

Galatasarsay'da bu sezon kazanılan şampiyonluğun ardından Mariano, Fransız basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın bu sezon başında Sevilla'dan transfer ettiği Mariano, şampiyonluğun ardından Fransız basınına açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu Avrupa'da oynadığı 3 takımda da kupa kazandığı için çok mutlu olduğunu söyledi. 

Galatasaraylı futbolcu Mariano, Fransız basınına yaptığı açıklamada elde ettikleri şampiyonluğu hak ettiklerini söylerken, "Bu sezon çok zorlu geçti. Rekabet seviyesi oldukça yüksekti. Birçok takım şampiyonluğa oynuyordu ama sonunda kazanan biz olduk. Galatasaray'da hem takımımız, hem de taraftarlarımız bu sezon şampiyonluğu hak etiler." dedi. 
Mariano ayrıca Avrupa'da oynadığı 3 takımda da kupa kazandığını söyleyerek, "Bunun için ayrıca mutluyum. Galatasaray'da şampiyon olmak beni ekstra mutlu etti. Avrupa'da oynadığım 3 takımda da kupa kaldırdığım için Tanrı'ya şükürler olsun." dedi. 


Mariano'nun Galatasaray performansı


Mariano bu sezon Süper Lig'de forma giydiği 26 maçta 2 gol atarken, 6 asist yaptı. Yıldız futbolcu toplamda ise 28 maçta görev aldı. Mariano'nun Galatasaray ile sözleşmesi 2020'ye kadar devam ediyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!