comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Mariano'dan Fatih Terim'i sevindiren mesaj

01 Mayıs 2018, Salı 14:02
GS Haber: Mariano'dan Fatih Terim'i sevindiren mesaj

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldız sağ beki Mariano, Fatih Terim'i mutlu eden bir karar aldı.

FutbolArena Galatasaray'da, Beşiktaş derbisinde sakatlanan Mariano, teknik heyeti sevindiren bir tavır aldı.


Mariano'nun sakatlığında son durum (1 Mayıs 2018 Salı)


Beşiktaş derbisinin 22. dakikasında sakatlanan ve yerine Martin Linnes'in dahil olduğu Mariano geride kalan haftalarda takımını yalnız bırakmak istemiyor.

Beşiktaş derbisinde sakatlanan Mariano'nun kasığında zorlanma tespit edilirken Brezilyalı oyuncu, takdir alan bir çıkışa imza attı. Şampiyonluk yarışında son haftalara girilirken takımını yalnız bırakmak istemeyen Mariano, "Tedavime hemen başlayalım. Ben gerekli fedakarlığı yapmaya hazırım. Akhisar maçında sahada olmak istiyorum" dedi. Mariano'nun bu tavrı, yanıtı Fatih Terim ile teknik heyeti mutlu etti.
 

Mariano ve Linnes'in sağlık durumları nasıl?


Öte yandan Galatasaray kulübü, resrmi internet sitesinden Mariano ve Linnes'in sağlık durumları hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklama şu şekilde:
"MARİANO'NUN SAĞLIK DURUMU..."
 

Futbol takımımızın dün akşam Beşiktaş ile oynadığı maçta yaşadığı sağlık probleminin ardından oyuna devam edemeyen oyuncumuz Mariano Ferreira Filho'nun bugün yapılan tetkikleri sonrasında sağ uyluk kasık bölgesinde ikinci derece zorlanma, kas içi ödem ve kanama tespit edilmiştir.

"LİNNES'İN SAĞLIK DURUMU...."
 

Aynı maçta ayağına aldığı darbenin ardından aşil tendonu komşuluğunda derin yara oluşan ve ilk müdahalesi sağlık heyetimiz tarafından soyunma odasında gerçekleştirilen Martin Linnes'in ise dikişleri atılmıştır. Her iki oyuncumuzun da tedavilerine başlanmıştır.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"