comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Lionel Carole: "Galatasaray'da çok fazla olumlu anım var"

18 Ağustos 2018, Cumartesi 18:41
GS Haber: Lionel Carole:

Galatasaray'dan Strasbourg'a transfer olan Lionel Carole, eski takımı hakkında son derece olumlu konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'dan 750 bin euro karşılığında Strasbourg'a transfer olan Lionel Carole, yeni takımıyla sözleşme imzaladıktan sonra Galatasaray hakkında konuştu. 

Lionel Carole, Galatasaray ve özellikle sarı kırmızılı taraftarlar için son derece olumlu ifadeler kullanırken, Galatasaray'ın çılgın bir taraftara sahip olduğunu söyledi. 
"ÇOK FAZLA OLUMLU HATIRALARIM VAR"

Carole yaptığı açıklamada, "Galatasaray'ın son derece çılgın bir taraftarı var. Bir futbolcu olarak yaşanabilecek en güzel zamanları yaşadım. Tutkuyu hissettim. Çok fazla olumlu anım var. Zaman zaman tepki de geliyor ama sanırım bu dönemde olgunlaştım. Dediğim gibi Galatasaray'la ilgili çok fazla olumlu hatıralım var ve taraftarlar beni hep destekledi." diye konuştu. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Carole'un Strasbourg'a transferi


Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Lionel Jules Carole'un transferi konusunda SAS Racing Club De Strasbourg Alsace (RCSA) kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre RCSA kulübü şirketimize 750.000 Euro transfer bedeli ödeyecektir." ifadelerine yer verildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgilit üm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)