comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Japonya'dan Galatasaray'a Nagatomo mektubu

06 Temmuz 2018, Cuma 11:43
GS Haber: Japonya'dan Galatasaray'a Nagatomo mektubu

Japonya Teknik Direktörü Takashi Sekizuka, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e bir mektup yazarak Yuto Nagatomo'nun Milli Takım'da yer alması konusunda gösterilen anlayışa teşekkür etti.

FutbolArena - Galatasaray'a Japonya'dan teşekkür mektubu geldi. Japonya Milli Takım Teknik Direktörü Takashi Sekizuka, Yuto Nagatomo'nun Milli Takıma gitmesinde anlayış gösteren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e teşekkür mektubu yazdı. 
 

Galatasaray Haberleri: Japonya'dan Galatasaray'a Nagatomo mektubu


Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde: 

"Spor Toto Süper Lig 2017-2018 sezonunun ikinci yarısında Galatasaray'da gösterdiği performansla Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası öncesi Japonya Milli Takımı'ndan davet alan ve ülkesiyle ikinci tura yükselme başarısı gösteren Yuto Nagatomo için Japonya Futbol Federasyonu'ndan kulübümüze teşekkür mektubu gönderildi.
Mektupta, kulübümüze Yuto Nagatomo'nun Milli Takım sürecindeki işbirliği için teşekkür edilirken, gelecekte de bu işbirliğinin sürmesi temennisinde bulunuldu.

Japonya Milli Takımı Teknik Direktörü Takashi Sekizuka imzasıyla Başkanımız Mustafa Cengiz'e gönderilen mektupta şu ifadelere yer verildi.

“Oyuncunuz Bay Yuto Nagatomo'nun Japonya Milli Takımına gelmesinde her zaman göstermiş olduğunuz nazik anlayış ve işbirliği için size minnettarlığımızı ifade etmek isterim.

2018 FIFA Dünya Kupası'nı son 16 Turu'nda noktaladık ama bu, gelecek adımlar için ülkemiz adına iyi bir tecrübe oldu.

Eylül ayından itibaren, FIFA maç haftalarında yeni bir takımla Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlenecek olan 2019 AFC Asya Kupası hazırlıklarına başlayacağız.  

Kulübünüzle olan iyi ilişkilerimizi sürdürmeyi umuyor ve Japonya Milli Takımı için işbirliğiniz ve anlayışınızın devam etmesini diliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübüne başarılar ve refah dileriz.”Sarı kırmızılı takımla ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"