comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Hakan Üstünberk aday olacak mı? (Hakan Üstünberk kimdir?)

14 Nisan 2018, Cumartesi 11:48

Galatasaray'da Mayıs ayındaki seçimlerde Hakan Üstünberk'in başkan adayı olması için teklif yapıldı. Hakan Üstünberk aday olacak mı? Hakan Üstünberk kimdir? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da 26 Mayıs'taki genel kurulda göreve talip olmaları beklenen Mustafa Cengiz ve Dursun Özbek'in karşısına güçlü bir aday çıkarmak adına çalışmalarını sürdüren camianın ve lisenin önemli isimleri bu kez sürpriz bir ismin kapısını çaldı.
 

Son Dakika Galatasaray: Hakan Üstünberk'e başkan adaylığı çağrısı (14 Nisan 2018)


Cemal Özgörkey ve düşünmek isteyen Faruk Süren'in ardından bu kez Hakan Üstünberk'e adaylık teklifi götürüldü. Yıllardır aday olması konuşulan Hakan Üstünberk'e, 26 Mayıs'taki seçimde öne çıkması istendi. Eski başkan Adnan Polat'ın da, işaret ettiği ve destekleyeceğini ifade ettiği Hakan Üstünberk, kendisine gelen bu teklife bir dönem daha aday olmayacağı yanıtını verdi.

Yurt dışında yaptığı yatırımlar ve iş anlaşmaları nedeniyle Hakan Üstünberk, başkan adaylığını düşünmediğini belirtti.


Hakan Üstünberk kimdir, kaç yaşında?


Hakan Üstünberk, 1960 doğumlu ve Galatasaray Lisesi mezunudur. Hakan Üstünberk, İşletme dalında üniversite eğitimini aldı. Galaatsaray Yönetim Kurulu'nda daha önce görev alan Haka Üstünberk, basketboldan sorumlu yöneticilik yaptı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.