comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Grey Weekend sloganı 'Adanmış Hayatlar'

30 Mayıs 2018, Çarşamba 14:11
GS Haber: Grey Weekend sloganı 'Adanmış Hayatlar'

Galatasaray'da seçimin ardından düzenlenen Grey Weekend kampanyasının sloganı da belli oldu. Galatasaray Kulübü bu kampanyanın sloganını 'Adanmış Hayatlar' olarak belirledi.

FutbolArena - Galatasaray'da Yellow Friday'den sonra bu kez 1 Haziran'da Grey Weekend kampanyası düzenleniyor. Galatasaray Kulübü, bu kampanya için mottosunu da belirledi.

'ADANMIŞ HAYATLAR'
"Mağazalara giderek, stokları tüketin. Yine Galatasaray'a destek verin" diyerek taraftara seslenen Başkan Mustafa Cengiz, 20 milyon TL'ye yakın stoğun tükenmesini bekliyor.

Galatasaray Kulübü, 'grey weekend' kampanyasının mottosunu ise 21. şampiyonluğun en önemli mesajlarından olan 'Adanmış Hayatlar' olarak belirledi.

Galatasaraylı futbolcular da sosyal medya hesaplarından bu kampanyanın duyurularını daha fazla taraftara ulaşmak adına yayınladı.


Grey Weekend nedir? Ne zaman başlayacak?


Galatasaray'da daha önce yönetim tarafından başlatılan Yellow Friday kampanyasının ardından sarı kırmızılı taraftarlar GS Store'a hücum etti. Bu kampanyanın ardından Galatasaray Kulübünün sahibi olduğu 27 GS Store mağazasından Galatasaray toplam 15 milyon TL ciro elde etti. Daha sonrasında yeni kampanya duyuruldu. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Grey Weekend çağrısını yaptı. Peki nedir bu Grey Weekend? Gri hafta sonu olarak bilinen Grey Weekend kampanyasıyla ilgili bilinmesi gerekenler şu şekilde:Galatasaray kulübü Grey Weekend kampanyası ile tıpkı Yellow Friday'de olduğu gibi bir gelir elde etmeyi planlıyor. Grey Weekend ne zaman başlayacak? Grey Weekend ne kadar sürecek? GS Store Grey Weekend kampanyasıyla ilgili bilinmesi gerekenler şu şekilde: Galatasaray Kulübü, 1-3 Haziran tarihleri arasındaki Grey Weekend kampanyasında 21. şampiyonluğa özel anlamlı bir hamlede bulunup ürünlerinde yüzde 21 indirime gidecek. 

GALATASARAY TARAFTARLARINDAN GREY WEEKEND MESAJLARI 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"