comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Gomis'ten 15 Temmuz için duygusal paylaşım

15 Temmuz 2018, Pazar 21:00
GS Haber: Gomis'ten 15 Temmuz için duygusal paylaşım

Galatasaraylı futbolcu Gomis, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde demokrasi şehitlerimiz için anlamlı bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde Galatasaraylı futbolcu Gomis de kendisine ait sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Fransız futbolcu yaptığı paylaşımda 15 Temmuz şehitlerini asla unutmayacağını söyledi. 

GOMIS'TEN 15 TEMMUZ PAYLAŞIMI
Galatasaraylı futbolcu Gomis, kendisine ait instagram hesabından 15 Temmuz demorasi şehitleri için bir paylaşımda bulundu. Fransız futbolcu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bugün benim Türk kardeşlerim için çok önemli bir gün. Bugün Türkiye'de bu iyi şartlarda yaşıyorsak, ülkeleri için canlarını feda eden insanlar sayesindedir; buna sonsuz minnet duymaktayız. Siz şehitlerimizi hiçbir unutmayacağız."

CÜNEYT ÇAKIR'A DA DÜNYA KUPASI'NDA DESTEK OLMUŞTU

Hatırlanacağı üzere Galatasaray'ın gol kralı Bafetimbi Gomis, Dünya Kupası yarı finalinde Hırvatistan - İngiltere maçına atanan Türk hakem Cüneyt Çakır'ı tebrik etmişti. Ünlü Fransız spor sitesi France Football'un tweetine cevap yazan Gomis, alkış ve Türk bayrağından oluşan emojilerle Cüneyt Çakır'a desteğini göstermiş oldu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"