comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Gomis yedek kalmasıyla ilgili konuştu! Ankaragücü maçı sonrası...

11 Ağustos 2018, Cumartesi 02:57
GS Haber: Gomis yedek kalmasıyla ilgili konuştu! Ankaragücü maçı sonrası...

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Gomis, Ankaragücü maçı sonrası yedek kalmasıyla ilgili konuştu. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Gomis, Ankaragücü maçında yedek kaldı ve teknik direktör Fatih Terim tarafından oyuna alınmadı. Fransız yıldız maçını ardından A Spor'a yaptığı açıklamada Akhisarspor maçı sonrasında hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. 

Gomis,  yedek kalmasıyla ilgili olarak "Benim için önemli olan Galatasaray. Ben spekülasyonlara takılmıyorum. Bana görev verilmesini bekleyeceğim." diye konuştu. 
FATİH TERİM GOMIS HAKKINDA NELER SÖYLEDİ?

Terim, Gomis hakkında yaptığı yorumda, "Öyle bir özür konusu olmadı. Öyle bir şey söz konusu değil. Hepimiz profesyoneliz. Bu yönde isteklerimizde oluyor. Fakat bu isteklerimiz olmadığı zaman başkaları cezalandırılmamalı. Gomis'in bir talebi oldu yönetimden. Galatasaray'ın ve UEFA'nın kriterleri çok açık. Dolayısıyla ret cevabı aldı. Biz bir aileyiz. Ortak değerimiz Galatasaray forması. Gomis bizim için çok değerli bir oyuncu. Geçen seneki şampiyonlukta emeği geçenlerden bir tanesi. Gomis'i kazanmak için uğraşacağız. Zaman zaman değişiklikler olacak. 3 kulvarda oynayacağız. Herkesin hazır olmasını istiyorum. Mevcut kadro içerisinde herkesi fazla fazla kullanmak istiyorum. Bu sebeple öyle bir karar aldım. Baktığımız zaman hazırlık döneminde maalesef sorunlar yaşandı ve bu sorunlar çözülmedi. Kimse benden özür dilemedi." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.