comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Garry Rodrigues'ten Fenerbahçe maçı itirafı

20 Haziran 2018, Çarşamba 17:59
GS Haber: Garry Rodrigues'ten Fenerbahçe maçı itirafı

Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, Youtuber Andy van der Meijde ile gerçekleştirdiği sohbetten sarı kırmızılı takımdaki performansından özel hayatına kadar samimi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, Youtuber Andy van der Meijde ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

Garry Rodrigues, Andy van der Meijde'nin şu an Galatasaray'da mı kalıyorsun sorusuna, "​Sözleşmem devam ediyor ancak ben uzatmak istiyorum. Kalmak istiyorum, şampiyon olduk, şampiyonlar ligi'nde oynayacağım. Ailemin de keyfi yerinde gitmek istemiyorum." cevabını verdi. 
Sokaklarda gezebiliyor musun?

"Evet, Türkler çok tutkulu. Futbolculara büyük saygı duyuyorlar. Galatasaray'da oynuyorum Türkiye'nin en büyüğü. Yolda beni durdurup fotoğraf, video çekilmek isteyenler oluyor. Hatta para isteyenler bile!"
Maçlardaki atmosferler nasıl oluyor?

"Maça çıkmadan günler önce binlerce mesaj geliyor. Özellikle Fenerbahçe maçı öncesi! Çılgınca!"
Hollandalı futbolcularla görüşüyor musun?

"Sneijder ve De Jong ile oynadım, şu an Donk var ileride ne olacak açıkcası merak ediyorum" (hollandalı futbolcu gelebileceğini düşünüyor)
Ryan Donk ile geziyoruz, Beşiktaş'tan Babel ve Lens'le görüşüyoruz. Başakşehirde de Elia var, Başakşehir de büyük bir kulüp.
Çok fazla Hollandalı futbolcular var, İstanbul'da olduğumuz için görüşünce eğleniyoruz ancak birbirimizle karşılaştığımız maçlardan sonra görüşmek mümkün olmuyor. Bu pek hoş karşılanmıyor Türkler deliriyor! Gördükleri her yerde 'Evine git, dinlen' diyorlar."GÖZTEPE MAÇINDAN SONRA..."

"Göztepe maçını kazanıp şampiyon olduk, İstanbul'a döndük havalimanından 4-5 saat çıkamadık çünkü insanlar sevinçten önümüze atlıyor ve otobüsü durduruyordu. O an bunca çabamızın ne kadar değerli olduğunu anladık." 

"İKİNCİ ÇOCUĞUMUZ OLACAK"

"Eşim ile 7 seneden beri birlikteyiz, ikinci çocuğumuz olacak. Cinsiyeti erkek. Sağlıklı doğmasını çok istiyorum."
Hala antrenman yapıyormusun? Galatasaray'da sezon öncesi hazırlıklar ağır mı?

"Evet, geçen haftadan kalma bir kas ağrım bile var. Sezon öncesinde sıkıntı sıcak olması, başımıza Fatih Terim geçti ve biz çok rahatız. Fatih Terim Türk efsanesi! Müthiş biri onun geldiğine çok sevindim. Saha kenarında agresif ve baba figürüne sahip bu da bana çok iyi geliyor. Onun gelişi ile birlikte performansım arttı."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)