comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Garry Rodrigues'ten Fatih Terim itirafı

21 Eylül 2018, Cuma 10:42
GS Haber: Garry Rodrigues'ten Fatih Terim itirafı

Galatasaray'da performansıyla parmak ısırtan Garry Rodrigues, Fatih Terim ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın Lokomotiv Moskova ile yonadığı maçta takımın açılış golünü kaydeden ve sergilediği performansla alkış toplayan Garry Rodrigues, UEFA'ya kısa bir röportaj verdi. Karşılaşma sonunda UEFA muhabirinin sorularını yanıtlayan Rodrigues, Fatih Terim ile çalıştığı için gururlu olduğunu söyledi.
 

Galatasaray Haberleri: Garry Rodrigues'ten Fatih Terim yorumu


Fatih Terim'in göreve gelmesinin ardından çıkışa geçtiği sorusuna yanıt veren Garry Rodrigues, "Fatih Terim geldikten sonra beni çağırdı ve konuştu. Bana, "Anahtar oyuncum olacaksın" dedi. Bu beni çok gururlandırdı. Özel olarak benimle her gün konuşuyor. Beni her geçen gün daha iyi bir oyuncu yapıyor ve performansımı yükseltiyor. Onunla çalıştığım için gururluyum."
 

Garry Rodrigues'in Lokomotiv Moskova maçındaki gol tarihe geçti


Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında Rus ekibi ve grubun seri başı takımı Lokomotiv Moskova'yı ağırladı. Galatasaray mücadeleye oldukça hızlı başlarken Garry Rodrigues'in şık golü ile 1-0 öne geçti. 

Opta verilerine göre, Garry Rodrigues'in Lokomotiv Moskova'ya attığı gol, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi tarihinde evinde attığı en erken gol oldu (08:40). Bundan önceki rekor Felipe Melo'nun 23 Ekim 2013'te Kopenhag'a attığı goldü (08:59)
Şampiyonlar Ligi maçları haberleri için Şampiyonlar Ligi sayfamızı takip edebilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"