comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaraylı taraftarlardan Aziz Yıldırım'a gönderme

20 Mayıs 2018, Pazar 19:25
GS Haber: Galatasaraylı taraftarlardan Aziz Yıldırım'a gönderme

Galatasaraylı taraftarlar, şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a göndermede bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da TT Stadı'nda kutlamalar yapılıyor. Sarı kırmızılı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği kutlama töreni öncesi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a göndermede bulunuldu. 
 

GS Haber: Galatasaray'dan Aziz Yıldırım'a gönderme


Türk Telekom Stadı'nda 55 bin Galatasaraylı taraftar şampiyonluk kutlamalarını beklediği sırada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a göndermede bulundu. Sarı kırmızılı taraftarlar, "Taraftarız biz çekeriz cefa, Aziz Yıldırım bizi bırakma" şeklinde tezahüratlarda bulundu.
 

Galatasaray'ın bu sezon attığı gol sayısı


Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de atılan gol sayısında Fenerbahçe'nin 3 gol gerisinde kalırken kendi açısısındansa 2005-2006 sezonundan bu yana en çok gol attığı sezonu geçirdi. Bu sezon 29'u Bafetimbi Gomis'e ait olmak üzere toplamda 75 kez fileleri havalandıran Galatasaray, son 12 yıldaki en çok gol attığı sezonu yaşıyor. 75 gol atan Galatasaray, 2005-2006 sezonunda şampiyon olduğunda 82 kez rakip fileleri havalandırmıştı.  Galatasaray daha önceki son 10 sezonda ise 70 gol barajını hiç geçememişti. Galatasaray, geçen sezonsa 34 haftada 65 gol atmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"