comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray'ın transfer önceliği stoper! Kamil Glik, Ömer Toprak ve Denayer

01 Temmuz 2018, Pazar 10:13
GS Haber: Galatasaray'ın transfer önceliği stoper! Kamil Glik, Ömer Toprak ve Denayer

Galatasaray transfer haberleri gündemine bakılırsa stoper pozisyonu için arayışların olduğu görülüyor.

GS Transfer - Galatasaray Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Son dakika GS Transfer iddiaları arasında hangi isimler öne çıktı? Gelecek sezon Süper Lig'de yeniden şampiyonluk hedefleyen ve Şampiyonlar Ligi'ne de iddiaları bir kadro ile girmek isteyen Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ediyor. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Trezeguet, Emre Akbaba, Kamil Glik (1 Temmuz 2018)


Galatasaray transfer haberleri kapsamında ortaya atılan isimler genellikle stoper oluyor. Geçen sezon Maicon'un performansından memnun olmayan Galatasaray'da Serdar Aziz'in yerine yeni bir isim bakılıyor. Bu isimlerden biri Monaco'nun Polonyalı stoperi Kamil Glik olurken bir diğeri ise Borussia Dortmund'tan Ömer Toprak oldu. Borussia Dortmund'un stopere yaptığı takviyeler sonrasında Ömer Toprak'ı gözden çıkardığı yazılıyor.

Öte yandan Galatasaray'da Jason Denayer ve Emre Akbaba konusundaki ısrar sürüyor. Galatasaray'ın Emre Akbaba için takasta Tolga Ciğerci'yi de önerebileceği yazılıyor. 
Ayrıca İtalyan basınına göre Inter'e transfer olacağını açıklayan Trezeguet FutbolArena'nın edindiğini bilgilere göre Galatasaray yönetimine bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Emre Akbaba - Alanyaspor - Fotomaç
Jason Denayer - Manchester City - Milliyet
Kamil Glik - Monaco - Takvim
Ömer Toprak - Borussia Dortmund - Fotomaç
Trezeuget - Kasımpaşa - FutbolArena

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)