comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray'da sakat futbolcular

29 Temmuz 2018, Pazar 13:47
GS Haber: Galatasaray'da sakat futbolcular

Galatasaray'ın Club Africain ile oynadığı hazırlık maçı oldukça sert geçmişti. Bu maçın faturası bugün ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Tunus'ta yaptığı hazırlık maçında Club Africain ile karşılaşırken bu müsabakada rakibinin oynadığı sert futboldan ötürü şikayetçi olmuştu. Sarı kırmızılılar bu mücadeleyi küçük sorunlarla geçti. Maçta Ryan Donk ve Martin Linnes'in hafif sakatlıklar yaşadığı öğrenildi.


Galatasaray Haberleri: Ryan Donk ve Martin Linnes'in sakatlıklarında son durum


Oynanan hazırlık maçında Linnes ve Donk'un aldığı sert darbeler sonrasında sakatlık yaşadığı ortaya çıktı. Donk ile Linnes'in bileğine aldığı darbeler nedeniyle ağrılarının olduğu öğrenildi.

Teknik Direktör Fatih Terim de, 5 Ağustos'taki Süper Kupa finalini göz önünde bulundurarak, Linnes ve Donk'u dinlendirme kararı aldı. Fatih Terim, iki futbolcuyu da 31 Temmuz'da AEK ile oynanacak hazırlık maçında sahaya sürmeyecek. 
TERİM'DEN BASINA JEST

Öte yandan Galatasaray, TSİ ile 13:30'da THY'nin özel uçak seferiyle Atina'ya giderken teknik direktör Fatih Terim basın görevlilerini unutmadı. 

Fatih Terim, Tunus- Atina arasında sarı kırmızılıları takip eden basın mensuplarının sorun yaşamaması adına takım uçağını gazetecilere açtı.

Sarı kırmızılı takımla iglili son dakika gelişmelerini Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"