comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray'da Ozan Korkut: "Hedefimiz güçlü bir yönetim"

09 Mayıs 2018, Çarşamba 14:51
GS Haber: Galatasaray'da Ozan Korkut:

Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut, Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Sarı kırmızılı kulübün başkan adaylarından Ozan Korkut, Divan Kurulu Toplantısı'nda kürsüye gelerek açıklamalarda bulundu. Ozan Korkut, hem Türkiye'de hem de Avrupa'da güçlü bir yönetim oluşturacaklarını söyledi. 
 

Galatasaray Haberleri: Ozan Korkut'un Divan Kurulu açıklamaları (9 Mayıs 2018)


"Toplamda 20 yılın üzerinde yönetim tecrübesi bulunan bir ekibiz. Bizler buraya bir ekip çalışmasıyla geldik. Hepimizin yüreği Galatasaray için atıyor. Gerçek Galatasaray'ı minik takımda basketbol oynarken 9 yaşında anladım. Galatasaraylılığı sizlerden öğrendik. Sizlerin müsadenizle göreve talibiz. Bizler çok detaylı çalıştık. Tek bir doğru yoktur ama tek bir Galatasaray vardır anlayışıyla çalıştık. Amacımız geleneklerimizi korumak, geleceğe taşımak ve bir sonraki nesile devretmektir. Camia olarak birlik olursak mali sorunlarımızın olmayacağını biliyoruz. 

Futbol takımımızı UEFA kurallarına uygun yöneteceğiz. Avrupa olmazsa olmazımızdır. En üst standartlara sahip tesislere sahip olacağız. Hem Türkiye'de hem de Avrupa'da saha içerisinde ve dışında güçlü bir Galatasaray yönetimi olacağız. Florya'nın taşınmasından Ada ile ilgili birçok konu var. Galatasaray Adası'nın faaliyete geçirilmesi için projelerimiz hazır. Biz mirasımıza sahip çıkacağız."
 

Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut kimdir?


Gençlik hareketanın Başkan adayı Ozan Korkut, 2011 ve 2015 yıllarında Turgay Kıran'ın yönetim kurulu listesinde yer alıp göreve talip olmuştu. Ozan Korkut 2011 yılında Turgay Kıran ekibinde yer almış Galatasaray kulübü üyesi.... 44 yaşındaki Korkut, 2011 yılında Galatasaray yönetimine geldiklerinde yapacakları iletişim projelerini anlatıp dikkat çekmişti. Gençlik harekatı kapsamında Ozan Korkut şu anda Galatasaray'ın 4. başkan adayı konumunda. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"