comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray'da Burak Elmas'tan Fatih Altaylı'ya yanıt

25 Mayıs 2018, Cuma 16:20
GS Haber: Galatasaray'da Burak Elmas'tan Fatih Altaylı'ya yanıt

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Burak Elmas, Gazeteci Fatih Altaylı'nın açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray'da 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan başkanlık seçimleri öncesi Mustafa Cengiz'in yönetiminden ayrılarak Başkan Adayı Ozan Korkut'un listesinde seçime giren Burak Elmas'tan Gazeteci Fatih Altaylı'ya yanıt geldi. 


Galatasaray Haberleri: Burak Elmas'tan Fatih Altaylı'ya Twitter'dan yanıt


Fatih Altaylı'nın FutbolArena'ya verdiği röportajda, "Burak Elmas yanlış yaptı" şeklindeki açıklamalarına Burak Elmas şu şekilde cevap verdi:

"Sevgili Fatih Altaylı Galatasaray'da oylar ehven-i şere teslim edilemez. Galatasaray'da verilmeyecek hiçbir hesabı olmayan ve sadece Galatasaray'ın geleceğini düşünenleri hedef haline getirmeye çalışmak yerine bildikleri gerçeklere rağmen Galatasaray'ı, Galatasaray'ın çıkarlarına göre değil de kendi keyiflerine göre tasarlamaya çalışanlar ve Dursun Bey'e oy verecek olanlar ile uğraşmanızı tavsiye ederim. Gerçekleri sizler dile getirmeseniz bile bir gün ortaya çıkarlar. Hesap vermesi gerekenler çözüm üretmeyenler ve çözümleri baltalayanlardır. Galatasaraylı gerçekleri görür. Bizim gönlümüz ferah. Galatasaraylının hür iradesinden korkmayın."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"