comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: 'Galatasaray'a UEFA'dan ceza yok'

29 Haziran 2018, Cuma 10:50
GS Haber: 'Galatasaray'a UEFA'dan ceza yok'

Galatasaray'nın UEFA'da yeniden incelenmesi ile ilgili konuşan köşe yazarı Osman Şenher "Rahat olun, ceza yok" yazdı.

FutbolArena - Galatasaray taraftarı, UEFA tarafından yeniden denetleneceğinin açıklanması nedeniyle endişelenmişti. Galatasaray'ın ceza alabileceği konuşulurken köşe yazarı Osman Şenher taraftarlara "Rahat olun" dedi. 


Osman Şenher'in UEFA ile ilgili yazısı


Osman Şenher, Milliyet'te yazdığı yazısında, "Başkan Cengiz tribünlerde taraftar ortalamasının 42 bine yükseldiğini, storelardan yellow friday ve grey weekend kampanyalarından çok büyük gelir elde ettiğini, takımın antrenmanını bile bir milyon lira ödeyerek 28 bin taraftarın izlediğini, her şeyden önemlisi de 2018'in ilk altı ayında kulübün kar ettiğini anlatıp UEFA'yı belgelerle ikna etmiş. UEFA'da kendisinin sözünü güvenerek bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynama belgesini Galatasaray'a vermiş." şeklinde bir yazı yazdı ve Galatasaray'ın UEFA'dan ceza almayacağını iddia etti.
 

Galatasaray Haberleri: Fatih Terim'den yeni sezon paylaşımı


Galatasaray futbol takımı top başı yaptı. Son şampiyon Fatih Terim önderliğinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplandı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim gerçekleştirilen idman sonrasında sosyal medya hesabından yeni sezon paylaşımında bulundu.

Fatih Terim: ''2018-2019 sezonu hazırlıklarına başladık. Herkese hayırlı olsun.#22'' diyerek 22. şampiyonluk hedefini gösterdi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)