comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray yöneticisinden Ryan Donk'un sözleşmesi eleştirilerine cevap

02 Temmuz 2018, Pazartesi 17:41
GS Haber: Galatasaray yöneticisinden Ryan Donk'un sözleşmesi eleştirilerine cevap

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik, Ryan Donk'un yeni sözleşmesi için gelen eleştirilere cevap verdi.

FutbolArena - Galatasaray yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik, Galatasaray taraftarlarının Ryan Donk'un sözleşmesi ile ilgili eleştirilerine twitter hesabından cevap verdi.


Galatasaray Haberleri: Mahmut Recevik, Ryan Donk'un sözleşmesi için ne dedi?


Galatasaray yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik, twitter hesabından yaptığı açıklama ile Ryan Donk'un yeni sözleşmesine gelen eleştirilere cevap verdi. 

Recevik attığı tweette "Ryan Donk için ilk ve son defa yazıyorum. Donk'un yıllık 1.895 milyon eurosunu eleştirenlere... 1- Donk'u mukavelesinin bitimine 5 ay kala 2.5 milyon euro ödenirken kimse gıkını çıkartmadı. 2. Fatih Hocamız bitmiş denilen adamı yoktan var etti." ifadelerini kullandı.  

Galatasaray Transfer Haberleri: Ryan Donk'un sözleşmesi KAP açıklaması


Galatasaray geçtiğimiz dün yaptığı açıklamada Hollandalı futbolcu Ryan Donk'un sözleşmesi uzatılması konusunda görüşmelerin başlandığını açıklamıştı. Sarı kırmızılılar Ryan Donk ile sözleşme uzatıldığını KAP'a gönderdiği yazıda açıkladı.

Ryan Donk ile 1+1 yıllık sözlleşme imzalayan Galatasaray, Hollandalı futbolcuya 1 milyon 895 bin Euro sabit ücret ödeyecek.

İŞTE SÖZLEŞME ŞARTLARI


 

Ryan Donk'un Galatasaray performansı


Kasımpaşa'dan 2015-2016 sezonu devre arasında transfer edilen Ryan Donk, 2016-2017 sezonunu Real Betis'te kiralık geçirmiş ve bu sezonun ilk yarısında da hiç oynamamıştı. Fatih Terim döneminde performansı ile alkış toplayan Donk 16 maçta forma giydi ve bir asist yaptı. 32 yaşındaki Ryan Donk'un sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"