comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne katılacak mı?

27 Haziran 2018, Çarşamba 12:34
GS Haber: Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne katılacak mı?

UEFA'nın Galatasaray ile ilgili verdiği kararın yeniden incelemeye alınmasının ardından sarı kırmızılı kulüpten açıklama yapıldı.

FutbolArena - Galatasaray'ın UEFA ile yaptığı anlaşmanın ardından yeniden incelemeye alınmasının ardından, "Gelecek sezon Avrupa'da oynamayacak mı?" soruları sorulmaya başlarken sarı kırmızılı kulüpten konuyla ilgili açıklama yapıldı. Galatasaray, gelecek sezon Avrupa kupalarında oynayacağını bir kez daha yineledi. 
 

Galaatsaray Haberleri: Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne gidecek mi?


Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün (27 Haziran Çarşamba) Fanatik gazetesinde yayınlanan haberde Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticisi olarak belirtilen Mete İkiz'in Galatasaray Sportif A.Ş'de ve kurullarında herhangi bir görevi bulunmamaktadır.

UEFA'nın yaptığı inceleme, iç prosedür gereği maddi hataya yönelik şekli bir incelemedir.
Söz konusu incelemenin daha önce de açıkladığımız gibi yürürlükteki anlaşmaya olumsuz bir etkisi olmayacak ve Galatasaray önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında yer alacaktır. 

Bu bağlamda şirketimizde herhangi bir görevi olmayan üçüncü kişiler tarafından yapılan açıklamalara itibar edilmemesini önemle rica ederiz. 

Kamuoyunun bilgisine sunulur." denildi. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)