comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray ne kadar kombine sattı? İşte rakamlar (GS Kombine nasıl alınır?)

19 Temmuz 2018, Perşembe 17:14
GS Haber: Galatasaray ne kadar kombine sattı? İşte rakamlar (GS Kombine nasıl alınır?)

Galatasaray'da gelecek sezonun hazırlıkları ve transfer çalışmaları devam ederken satılan sezonluk kombine bilet sayısında önemli 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları devam ederken Sarı-Kırmızılı kulübün sattığı kombine adeti belli oldu.
 

Galatasaray'ın sattığı kombine bilet sayısı (19 Temmuz Perşembe)


Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'de sürdüren Sarı-Kırmızılı takım gelecek sezonun kombine bilet rakamında ciddi bir sayıya doğru ilerliyor. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde de boy gösterecek olan Galatasaray'da şu ana kadar satılan kombine sayısı 32,500 olarak kayda geçti. 

Bu sayının içinde loca VİP'in dahil olduğu öğrenildi. Galatasaray'ın 65 milyon TL civarında kombine bilet geliri elde ettiği ifade ediliyor.
 

Galatasaray'da kombine bilet nasıl alınır? Kombine bilet fiyatları (19 Temmuz Perşembe)


Galatasaray'da yeni dönem kombineleri 1200 TL'den başlayan fiyatlarla; passo.com.tr, Beyoğlu GSStore ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu kombine gişelerinden satışta... GS Bonus kredi kartlarına sahip taraftarlar, 6 ve 9 taksitle kombine kartlarını alabilecek..
Kombine satışları sadece Galatasaray logolu Passolig kartları için geçerlidir. Kombine satışı için Passolig kartların 31 Aralık 2018'e kadar vizelenmesi gerekmektedir. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"