comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Galatasaray Adası için 150 milyon liralık dava!

10 Eylül 2018, Pazartesi 19:47
GS Haber: Galatasaray Adası için 150 milyon liralık dava!

Galatasaray Kulübü, Galatasaray Adası için 150 milyon TL'lik tazminat davası açtı!

FutbolArena - Galatasaray Kulübünden, Galatasaray Adası için tam 150 milyon liralık tazminat davası!


GS Haberleri: Galatasaray Kulübü Mehmet Koçarslan'a tazminat davası açtı


Sarı kırmızılı yönetim, Galatasaray Adası ile alakalı kolları sıvadı. Galatasaray yönetimi, uzun yıllardır sarı kırmızılı kulübü maddi manevi zarara uğrattığı gerekçesi ile Galatasaray Adası'nın eski kiracısı, işletmeci Mehmet Koçarslan'a 150 milyon liralık tazminat davası açtı.

Hukuk Kurulu, yönetimden alınan kesin karar üzerine davayı açıp işlemleri resmen başlattı. Yönetim bu hamleyi ay sonunda yapılacak olan Genel Kurulda duyuracak.
 

Galatasaray Haberleri: Sedef Hacısalihoğlu kimdir?


Öte yandan Galatasaray'da gündemdeki isimlerden biri de Sedef Hacısalihoğlu... Galatasaray eski yöneticisi Burak Elmas, Sedef Hacısalihoğlu ile yolların ayrılmasının ardından şu ifadeleri kullandı:
Sedef Hacısalihoğlu ile yolların ayrılmasının ardından Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Burak Elmas kendisine ait twitter hesabından çarpıcı yorumlarda bulundu. Galatasaray yönetimi CFO'su Sedef Hanım ile yollarını ayırma kararı almış. Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler için bir Galatasaraylı olarak teşekkür eder gelecek hayatında sonsuz başarılar dilerim.

Yönetimimiz yeni atayacağı CFO için umarım kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda görev tanımı yaparak, camiamız içerisinde bu konuda uzman kişileri işe alma sürecinde hem tavsiye hem iş görüşmesi konusunda prosedüre dahil ederler ve iş görüşmelerini kayda geçerler.

Sayın Mustafa Cengiz'in ahbap çavuş ilişkileri ile atama yapılması konusuna ne kadar karşı olduğunu bildiğim için bunu yapacağını umuyorum.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.